Szerintetek jogos?

Figyelt kérdés
A szüleim kiakadtak a barátomra amiért sosem kisér haza ha este találkozunk
2017. jan. 20. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Mondom ezt úgy akihez sose mentek ki az állomásra és sose kísérték sehova...

Persze hogy jogos, ez a legkevesebb főleg este. Ha már (az elején?) ennyire nem képes akkor később még inkább nem lesz semmi udvariasság benne. Egy pasi hordozzon a tenyerén.

2017. jan. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen, jogos. Micsoda egy pasid van.
2017. jan. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként voltam hasonló helyzetben és, ha van kedved, akkor írhatsz. Elvégre ez a lényeg.
2017. jan. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Én 25-kmre laktam barátomtól,a buszra mindig feltett,de eljönni nem jött el,hogy aztán visszamenjen. :D Ha egy városban laktunk volna,akkor elvártam volna,hogy kísérjen haza,mert hát lány vagyok,sötét van,egyedül nem mászkálok..Szóval szerintem beszéljétek meg,mondd,hogy a szüleidnek (és neked is?)ez fontos.

Mi most már együtt élünk lassan 9 hónapja,így ez nem téma. 20/L 22/F

2017. jan. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Úgy látszik manapság a férfiaknak már tényleg semmit nem kell tenniük a nőért. Ha hív, házhoz is mész neki?

Jó nagy paraszttal vagy együtt, ha annyi illemtudás nem szorult belé, hogy ennyi a minimum, amit egy esti randi után meg kell tennie, főleg a mai közbiztonság mellett. Ja, biztosan nem végződhetne úgy az este, hogy felmenjen, és megd..ghasson, így nem áll érdekében erre pazarolni az idejét, akkor bandukolj csak egyedül a sötétben. Semmi illemtudás, semmi lovagiasság, semmi értékrend, csak gyakorlatias hozzáállás, mit töltse fölösleges oda-vissza úttal az idejét, mikor aludhat/tv-zhet is azalatt az idő alatt?! Ha szerinted ez így rendben van, akkor nincs probléma, senki se kap többet, mint amire tartja magát.

2017. jan. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nőnek manapság semmi keresnivalója kint sötétedés után! Ez az alap! Innen építkezünk! "


Azért ne túlozz!!

Ha a barátommal vagyok, akkor szeretem, ha hazakísér, de nehogy már egy nő ne mehessen egyedül éjjel, hajnalban? :))))


Elég vicces a mondatod első fele :D

Pedig a Nyóckerben lakom, Körúton éppen kívül, nem sokkal, de akkor is. Ha a pasim kijelentené, hogy nekem este kijárási tilalom van, akkor rövidtávon repülne.

2017. jan. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ezt írtam, de mindegy. Ki írt itt kijárási tilalomról? Azt csinálsz, amit akarsz.

Én csak leírtam NŐKÉNT, hogy semmi keresnivalója egy nőnek, lánynak az utcán sötétedés után! Főleg a mai világban nem..


Értelmezés se megy????? Pista-tesztes negatívos. Miért kell belekötni a másikba, mert neked nem megy az értelmezés?!


És igenis tartom továbbra is azt, hogy egy nagy patkány az, aki nem kíséri haza a barátnőjét és csak bbbaszni akarja. Mert ez csak assza! Nem barátnője ennek a patkánynak, hanem csak szexre tartja. Nincs ebben semmi gerinc, férfias jelleg, felelősség!


ÉP, NORMÁLIS elméjű FÉRFI nem kis pöcccs, nem kis gyökér, az igenis TÖRŐDIK a barátnőjével, megbecsüli, és SZERETI, esze ágában sincs kitenni annak, hogy valami baja eshet!


Ezen kívül EGY FÉRFI, (nem pöcccs) zsigerből lovagias, kedves, udvarias, ÉS FOGLALKOZIK a nőjével!!!!!


Fel sem merül ez a téma!!!

2017. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Aki farkassal lakik, farkasnak kell annak lenni"


Aki bunkóval közlekedik, bunkónak kell annak lenni!

2017. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!