Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek egy férfitól vagy...

Szerintetek egy férfitól vagy egy nőtől nagyobb vétek, ha elhagyja a gyermekét?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 08:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
15%
Nőtől.
2017. jan. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

Mindkettőtől, egyformán.

Csak ebben a korcs világban lett elfogadott és természetes, ha egy "apa" szó nélkül lelép a családtól.

De kérdezz meg egy ilyen gyereket: nekik ez ugyanúgy fáj, és ugyanolyan szükségük lett volna az apjukra is.

2017. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%

Mindegyiktől egyformán!

Csak a pasiktól természetesnek veszik.

Persze nem mindegy, hogy milyenek a körülmények.

Egy válás után nyilván nem lehet ketté vágni a gyereket, de ha a nem a gyerekkel élő fél törődik a gyerekkel, az nem elhagyás.

2017. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
64%
#3 vagyok. NEM olvastam a #2-es válaszát még, utána láttam, hogy ugyanúgy kezdi, mint én.
2017. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettotol...a tarsat elhagyja valaki,az "oké",nem ment tovabb..de azt nem tudom felfogni,hogy a gyerekét hogyan tudja valaki elhagyni..
2017. jan. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
20%

Amíg a jog automatikusan az anyának ítél a gyereket és ezt felülvizsgálva kerülhet az apához;

amíg egy anya megszüli a gyermekét mert úgy dönt és külső kényszerek nélkül dönthet úgy, hogy elvetet vagy megszüli;

amíg az apának nincs joga lemondani egy gyerekről sem jogilag de bármire kötelezhetik, még ha a nő hazudta is, hogy szedte a tabit;

amíg az apa jogérvényesítése bármilyen tekintetben másodlagos, addig bizony az anyától sokkal mocsokabb dolog elhagyni a gyermekét, mert minden őt védi, minden támogatást megkap, nincs olyan körülmény, amellyel indokolt lehetne egy ilyen gerinctelen lépés..

2017. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Mind a kettőtől egyformán nagy vétek.
2017. jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%

Mindkettőtől. Minket is elhagyott apánk kiskorunkban a testvéremmel, s a kamaszkor nagyon nehéz volt. Sok megbántás ért minket az osztálytársainktól. De már szinte nem is gondolok rá.

Viszont tudok olyat, akit az anyja hagyott el 5 éves korában. Tizenéves volt a lány, amikor az anyja próbálta rendbe hozni, de a lány mondta, hogy nem akarja vele tartani a kapcsolatot, mert olyan már neki, mint egy idegen.

2017. jan. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
77%
Mindkettőtől.
2017. jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
30%
6 éves kor előtt a nőtől, mert sokkal nagyobb törést okoz, utána egyforma.
2017. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!