Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy anyukám ne...

Mit csináljak hogy anyukám ne őrjítsen meg?

Figyelt kérdés

Folyton azt mondja hogy öltözzek nőiesebben de hát ha én egyszer úgy nem érzem jól magam akkor miért erőlteti?

Jelenleg úgy nézek ki hogy van 20mm-es fültágítóm mindig fekete ruhákba járok ezek általában unisexek,szegecses karkötők,felnyírt haj stb...Most acél betétes bakancsot akarok venni de nem engedi mert azt mondja hogy vegyek normális bakancsot/cipőt mert az nem nőies.Hogyan értessem meg vele hogy én így nem érzem jól magam? 15L



2017. jan. 20. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Anyukád nem fogja elfogadni a stílusodat. Láttam már pár korombeli lányt hasonló stílussal, bejövősek, szexik. Ne változtasd meg a stílusod csak azért mert anyukád nyaggat. Én egy idő után elengedtem a fülem mellett amíg el nem költöztem.


21/f

2017. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Ez valami konkret stilus amit kovetsz? Van esetleg neve is, hogy kb ertsuk mirol van szo?

Es miert csak azokban erzed jol magad? Mi az oka?

Amugy szerintem az ilyen szegecses, acelbetkos, fullfeketes oltozetnek is van mindig kicsit noiesebb vonala, nem csak a ferfi szabasu vagy uniszex.

Tizensokeve, amikor meg en is fiatal voltam, en is hordtam 10soros acelbetkost, szegecses karkotot, hosszu borkabit, meg eggyutteses polot, szakadt farit (akkor nagyon menok voltunk benne), de ugyanakkor azert probaltam noies maradni, es ezeket nem igy egyszerre hordani, hanem inakabb ezek az extra darabok voltak a hangsulyosak az alap csinosabb ruhakat kiegeszitve.

Nem kell rogton tusarkuban meg fodros csipkeben illegetni magad, de lehet abban igaza van anyukadnak, hogy valszeg talalhatnal kicsit noiesebb vonalat is akar a mostani stilusodban.

Es ezt csak ugy no a nonek... bar lehet mar siman az anyad lehetnek XD

2017. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

En ugyanigy voltam a mai napig bandapolokba szakadt farmerba meg bakancsba jarok de ossze tudom noiesb hozni mondjuk nekem nincs felnyirt hajam csak piercingjeim meg tetkoimde szerintem meg azok is inkabb a noiesebbek :D


Bar nagynenem engem mindig piszkal hogy a septumom megszegyeniti a noi fajt :D amugy probald meg kicsit noiesebbre venni, a fiuknak bejon a vagynsag de csak ha noies is vagy melltte ugyesen kell csinalni :) de ha erdekel en hogy veszeltem at szivesen irok privatot

2017. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Én is átmentem ezen. :D

De szerintem minden második tinit csesztetik a szüleik az öltözéke miatt.

Nálunk volt olyan, hogy apám addig nem indult el velünk várost nézni valamelyik családi utazáson, amíg át nem öltöztem konszolidáltabb cuccba. Persze átöltöztem, elvégre nem szívathattam meg a családomat az öltözködésem miatt. :D


Szerintem mondjuk egy kis kompromisszum belefér, hogy örömet okozz neki, vannak nőiesebb "sötét cuccok" is.

Párszor felvehetsz olyat is...

2017. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

"20mm-es fültágítóm mindig fekete ruhákba járok ezek általában unisexek,szegecses karkötők,felnyírt haj stb..."


Jáj, de szíp lehetsz, lelkecském. Biztosan csupa jól nevelt, elegáns fiú figyelmét kelted fel, akik tisztelettel közelednek hozzád, illetve csupa orvosnak és mérnöknek készülő baráti köröd van.

2017. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lányokat szeretem de azért köszi :D
2017. jan. 20. 18:33
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Majd kinovod. Attol hogy lazadsz, lehet normalisan is oltozkodni.
2017. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Adj hálát, hogy anyád nem dob ki. Én nem örülnék egy ilyen zombi csúfságnak, főleg ha még lezbi is.
2017. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Ahha, szerintem akkor az anyukanak nem is az feltetlenul az oltozkodessel van baja, hanem inkabb azzal hogy nem jo kapura jatszik a kislanya. Azt hiszi ha ezt igy nem mondja ki nyiltan, de erolteti a noies vonalat, akkor majd automtikusan ugy is fog viselkedni, es hirtelen rajon hogy megis pasikat szereti.

Kerdezonem meg jelzem, hogy legyen kedves maskor ilyen fontos infot nem kifelejeni, ha valoban valasz var...eddig elbeszeltunk egymas mellett. Bar en kerdeztem hogy miert erzed csak igy jol magad, de arra nem jott valasz...

2017. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt nem tudja hogy a lányokat szeretem:D
2017. jan. 22. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!