Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
November végén elváltak a szüleim. A testvéremmel anyánál lakunk. Apának lett barátnője. És amikor apával eggyüt vagyunk sokszor ő is ott van. Én szóltam apának hogy nem szeretnék sokat vele lenni de amikor mondom hogy pls ne legyen ott mindig azt mondja hogy ne nyafogjak. Hogy mondjam meg hogy végre megértse hogy rossz érzés vele lenni? ( Nem azért mert gonosz az a nőce hanem mert rossz érzés hogy apa mással van.) A válaszokat előre is köszi.

2017. jan. 21. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így, ahogy nekünk leírtad. Őszintén elmondhatod neki, hogy neked idő kell, hogy megszokd más nő van vele. Ezért egyenlőre az idő, amit vele szeretnél tölteni, az rólatok szóljon. Talán majd később már nem fog zavarni a barátnője jelenléte....
2017. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld kéz
2017. jan. 21. 13:03
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Az első válaszát osztom.

Biztos nagyon gyerek vagy még, de próbáld emgérteni, hogy atótl, mert neked ő az apukád, attól ő még egy felnőtt férfiember, akinek vannak igényei, pl. egy társ, egy tartós párkapcsolat. Anyukáddal ez neki nem működött, dióhéjban sajnos ennyi. Nem kell egyáltalán tárt karokkal fogadd az új nőt, de azért azzal remélhetőleg tisztában vagy, hogy hiána a NŐ ELLEN vannak rossz érzéseid, ő egyáltalán nem tehet róla. Neki apukád az új pasija, éli ugyanúgy az életét, mint akárki más.

2017. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így, ahogy első is írja. Nem tartom jó reakciónak apukád "ne nyafogjál"-ját, hiszen nagyon friss még a dolog, de fél-egy év múlva már könnyebb lesz. Próbáld normális hangnemben előadni, hogy ne bántódjon ő se meg.
2017. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Megértem az érzéseidet, de neked is alkalmazkodnod kell, nyilván komoly a kapcsolatuk, a szabadidejüet együtt akarják tölteni, alkalmanként pedig veled is találkoznak.
2017. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3,#5 Én értem hogy nem akar apa magányos lenni meg minden azt is hogy a barátnőjével szeretne lenni csak akkor is tud vele lenni amikor mi nem vagyunk ott.
2017. jan. 21. 15:30
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
És mégis hova tegye addig, amíg ott vagy? Küldje el a saját lakásából? Nézd, biztosan vannak helyzetek amikor kettesben is lehettek apáddal, de manapság mindenkinek kevés a szabadideje, nem várhatod, hogy hetente fél napokat csak veled legyen, próbálj meg beiileszkedni és elviselni a barátnőjét, az is lehet, hogy tök jóban leszel vele később.
2017. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem eggyüt laknak. De megpróbálom elviselni:(
2017. jan. 22. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!