Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a barátommal több mint 1,5 éve vagyunk együtt.

A szüleim most kezdték el a nyaralást szervezni és mondtam, hogy szeretném, ha jöhetne a barátom is ( persze mindent ő fizetne)


Erre kiakadtak, hogy őket zavarná egy idegen, az nekik nem is lenne nyaralás... az igaz, hogy annyira gyakran nem találkoznak de már néhányszor találkoztak vele..


2017. jan. 21. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Hogy nem csípik a barátodat.Szervezzetek külön nyaralást,az ősök meg pukkadjanak meg.
2017. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha a srác nem adott okot arra,h unszimpátiát érezzenek iránta akkor sajnos a szüleid nem vesznek komojan...illetve nem fogják még fel,h felnőttél és pasid van...én ragaszkodnék hozzá,h jöhessen vagy akkor mennék a párommal külön nyaralni.
2017. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk már néhány hónap elteltével természetes volt, hogy hívják a szüleim a barátomat, ha megyünk valahova. De természetesen a szüleid szervezik a nyaralást, a szívük joga, és el kell fogadnod, ha ők nem szeretnék kerülgetni a barátodat. Amúgy szerintem javasold nekik, hogy akkor menjenek inkább kettesben és te is mennél a barátoddal...
2017. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Azt gondolom, hogy ha csak néha, rövid ideig találkoztak vele, akkor nekik tényleg idegen. Őszintén szólva én is furán érezném magam, ha valamelyik gyerek hozni akarna egy alig ismert partnert magával a családi nyaralásra - nálunk, mivel év közben már ritkán van együtt mindenki (egyetem, munka különböző városokban), ez tényleg csak a családról szól. Ha szeretné, nem mondanék nemet, de nem volt még ilyen, a tiéteknél hosszabb kapcsolatban sem - az is igaz, hogy a mi családi utazásaink csak néhány naposak, pont azért, hogy mindenkinek legyen lehetősége külön a párjával, vagy barátokkal is nyaralni, utazni.

Ha a szüleid és te is szeretnétek kifejezetten családi utat, talán ilyen irányba kéne elvinni a dolgot, elvégre 20 éves vagy, bőven abban a korban, amikor már elsősorban a saját társaságával tölti az ember az idejét.:-)

2017. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
42%
szerintem meg pont azért kéne mennie, hogy minél jobban megismerjék
2017. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

"szerintem meg pont azért kéne mennie, hogy minél jobban megismerjék"


Szerintem meg nem egy többhetes, külföldi családi nyaralás a legalkalmasabb arra, hogy szinte a zéróról elinduljon az ismerkedés.

2017. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom,anyamek jol megvannak pàrommal de ôket is zavarnà ha egyûtt nyaralna velûnk.

Anyudek menjenek akkor. Te meg menj a pàroddal.

20éves vagy,felnôt. Anyukadek vegyek tudomàsul hogy mar nem lesz kôzôs nyaralàs.

N25

Anyumékkal minden évbe mentem Horvàtokhoz. Ôk mennek,viszik a lànyomat önként,én meg miért ne engednem el.

En meg megyek a pàrommal utànna és jön velûnk a lànyom (3éves lesz).

2017. jan. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!