Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámmal nagyon jó a kapcsolat...

Anyámmal nagyon jó a kapcsolatunk, és jóba van a barátommal, ez normális?

Figyelt kérdés

A barátommal egy hete vagyunk együtt még csak.. Anyuv jó a kapcsolatom de szerintem ez már sok.. Anyám és a srác beszélgetnek.. A srácal 3 napja "haragban vagyunk" mert megbántott, és anyámmal erről dumálnak hogy most én hogy gondolom, hogyan tovább stb.. Szinte mindent megdumálnak.. A srác ma csinált valami kaját és anyámtól kért segítséget.. Ez már azért beteges nem?

Anyám nagyon közvetlen.. Nem egyszer volt az hogy egy tizenéves kissrác beléesett.. Most meg a barátommal poénkodik.. Én 15 a barátom 16 éves..

Szerintetek ez most mi? Én reagálom túl vagy ez tényleg durva??



2017. jan. 21. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Kicsit túlreagálod. Az szerintem tök jó hogy az anyukád jóba van a barátoddal. Azzal nem értek egyet hogy a kapcsolati problémáitokat megvitatják hisz azt inkább nektek kéne megbeszélni.
2017. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De engem nagyon zavar mert nem.tudok igy meg nyilni akkor a srác elött.. Nem tudok neki ugy elmondani dolgokat h ne féljek hogy azt továbbítja anyámnak..
2017. jan. 21. 21:58
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

"egy hete vagyunk együtt"

"3 napja "haragban vagyunk"


Na jól van, menj aludni.

2017. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Más meg azon őrlődik hogy a szülei elmarnak mellőle mindenkit. Örülnöd kellne, nem féltékenykedni a saját anyádra. Annak a csóri srácnak meg lehet hogy sz*r a kapcsolata a saját anyjával, és a te anyukádban csak egy anyapótlékot lát. Egy felnőttet, akivel normálisan beszélhet, meg segítséget kérhet.
2017. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval beteges az, ha a barátod jó viszonyt ápol édesanyáddal? És szerinted mi lenne a normális? Az, ha utálnák egymást?

Inkább a te gondolkodásod beteges, nem is kicsit. Nem hogy nem beteges, de egyenesen előny, ha jóban vannak.

Attól félsz, hogy minden titkodat kifecsegi? Ez esetben viszont nem a kettejük viszonya a baj, hanem az, hogy a srác nem megbízható. És ha nem lennének jóban, akkor is ugyanúgy kifecsegné, csak épp másoknak.

Vagy attól félsz, hogy azért, mert emberileg normális hangot ütöttek meg egymással, ettől már dobni fog téged őérte? Ha ezt feltételezed, akkor rohadt nagy a bizalom részedről... és akkor abba már ne is menjünk bele, hogy ha valaki csak azért hűséges, mert nincs alkalma félrelépni, az mennyire nem valódi hűség.

Az pedig, hogy egy nyamvadt receptet vitatott meg vele, végképp nem tudom, hogy neked miért baj. Az, ha mondjuk egy anonim fórumon kérdezné meg, az rendben van, de ha attól, akit ismer, és akinek bízik a tudásában, attól már beteges?


Egyébként életem során volt olyan barátnőm is, ahol a szülők mindent megtettek, hogy szakítsunk, meg olyan is, ahol tök jó viszonyban voltam a lány szüleivel. Nem kötelező egyetértened, de személy szerint sokkal jobban szerettem, amikor a szülők támogatták a kapcsolatot, és szót lehetett velük érteni, vagy szükség esetén segítséget lehetett tőlük kérni.

2017. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Az igen xd

Eselyes hogy megkettyinti majd :D

2017. jan. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy 15 éves kislànyként lehet barátod. Anyád engedi, én nem tenném.
2017. jan. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a beteges, hogy 15 évesen már barátod van, és egy hét után már hárpia vagy, pedig ez csak esküvő után szokott előjönni.. :DD
2017. jan. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem miért lenne baj, hogy anyuddal jóban van? Máshol meg tiltják egymástól a két embert és nem fogadják el a másikat. Szerintem ebben az esetben meg szerencsés vagy.

Meglátszik, hogy kislány vagy még, nem való neked a kapcsolat. 1 hete vagytok együtt, de ebből 3 napja már a srácra haragszol? Lehet tényleg szar a kapcsolata az anyjával és anyud meg hogy közvetlen, így el van vele.

Te vagy a degenerált és a részedről nem normális a dolog.

2017. jan. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azért nem kellene rögtön nekiugrani szegény lánynak. Önbizalom-romboló lehet neki, hogy tanácsot kér az emberektől, azok meg azonnal letámadják (tisztelet a kivételnek). És nem gondolom azt sem, hogy nektek kellene megítélni az összeveszésüket, főleg azért, mert nem tudjátok, min vesztek össze, így aztán semmi közötök a dologhoz, csakis akkor, ha a lány elmondja. 15 évesen még annyit tapasztalhat, és megjegyzem, látszik, hogy nagy tervei vannak az élettel. Lehet, hogy kislány még egy kicsit a gondolkodásában, de érzelmileg semmiképpen NEM. Jogosan fél, mert ő maga írta, hogy előfordult, hogy "tizenéves kissrácok beleestek az édesanyjába". Előfordul, hogy egy kapcsolat nehézkesen indul, vagy félreértésekkel kezdődik, a válaszolók többsége szerintem volt már ennyi idős (ahogyan én is), és élt már át olyat, hogy egyszerűen félt megbeszélni egy problémát azzal, akivel együtt van. Bocsánat a késői válaszért, kedves Kérdező, de amint ezt elolvastam, le kellett írnom a véleményemet, mert úgy gondolom, hogy a hasznodra válhat.:)
2017. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!