Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan "neveljem" meg anyám,...

Hogyan "neveljem" meg anyám, hogy ne legyen ilyen rendetlen?

Figyelt kérdés
A fő probléma a konyha, külön élnek szüleim, én tesómmal, anyukámnál. A probléma az, hogy mi nagyon rendszeretők, rendtartók és praktikusak vagyunk, anyukánk abszolút nem az, gondolok itt olyanokra hogy főzéskor dupla annyi evőeszközt koszol be mint kellene, nem áztat be semmit, mindig minden rászárad az evőeszközökre, törölgetőket nem teríti ki hogy száradjon, egyszerűen trehány és nem győzzük rendben tartani a konyhát. Értem én hogy kevés ideje van, de ez nem indok arra amit csinál. Hiába kérjük 100x, 1000x hogy ezeket a pár másodperces mozdulatok tegye már meg, egyszerűen nem csinálja, és már kezd nagyon elegünk lenni. Szerintetek mit tehetnénk? 19/F
2017. febr. 10. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudod csinálni, hogy anyád után rendet raksz. Felnőtt embert átnevelni nem tudsz. Valószínűleg őt sem tanították meg erre gyerekkorában, ezt látta ill. nem volt ill. nincs meg benne a racionális tevékenység végzésének a képessége (mert ez is veleszületett sajátosság). 72/F
2017. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Anyád konyhája, örülj, hogy megtűr.

Költözz el, és olyan rendet tartasz, amilyet akarsz.

2017. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Te tényleg ugy véled, hogy a te feladatod anyád nevelése? Szállj már magadba! Szépen tisztelettel megköszönöd neki, hogy eddig felnevelt és keresel magadnak ÖNÁLLO lakhatást, megélhetést.
2017. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Én is rendetlen vagyok, a szüleim nem tudtak megnevelni, pedig vertek eleget. Költözz el, mást nem tudsz tenni. Ő ilyen.
2017. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Végre, rendszerető gyerekek!
2017. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!