Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mi az oka, hogy nem...

Szülők, mi az oka, hogy nem engeditek a lanyotoknak, hogy leborotvalja a lábat/hónaljat, ha zavarja, hogy szőrös?

Figyelt kérdés
Nyilván akinek nem inge, nem veszi magára 😌

2017. jún. 7. 16:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt megengedve. Nagyon megalázó volt nyáron, amikor rövid nadrágban tesiztem, mindig kigúnyoltak miatta. Szerintem kegyetlenség a mai világban, ez csak eggyel több ok hogy bántsanak valakit. Szerencsére engem nem igazán érdekeltek a beszólások, de ha olyan osztálytársai vannak valakinek, kiközösítésig fajulhat a helyzet, vagy még rosszabb.
2017. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem sok szülő azért sem támogatja a gyerekét ebben, mivel az ő fiatalkorukban még nem volt "divat" szőrteleníteni, fontosabb volt egy jó fizura vagy egy csinos ruha, de az hogy szőrös volt a hónalja egy lánynak senkit sem érdekelt. Azt kéne megérteniük, hogy a dolgok változnak, régen más volt a ciki, ma meg az ha szőrös valaki.

Nekem anyukám nem tiltotta, de nem is nagyon segített benne. Magától nem ajánlotta fel, hogy vesz borotvát, egy ideig meleg időben is pulcsiban jártam, hogy ne látszódjon a hónaljam... Aztán kértem, hogy vegyen, de csak többszöri kérés után ment bele.

2017. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám a fent említett típusba tartozik. Ő egyeltalán nem szőrteleníti magát, és régebben sokszor mondogatta, hogy fölösleges, meg azt is mondta, hogy ne szedjem ki a szemölököm, mert nem fog visszanőni. (?) Én elég korán kezdtem szőrösödni (kb. 3. osztályban, de valahol még korábban) és akkor nem igazán tudtam, hogy hogy kéne, meg mit kéne. Ezzel csak annyit tudtam kezdeni, hogy 30 fokban is pulcsiban voltam és mindenki hülyének nézett. És azóta sem történt változás, ráadásul nem is igazán tudom/merem megkérdezni. Főleg azok után, hogy egy hajszárítót alig akart venni nekem, mert hogy minek az ennyi idősen, meg már jó párszor elkezte, hogy az osztálytársaim minek vasalják ki a hajukat 8.-ban. meg ilyenek. És, hogy a kérdésedre is válaszoljak: valószínüleg ez azért lehet, (az én esetemben) mert anyukám, már idősebb, a 70-es években nőtt fel, gondolom akkor ez nem volt divat.
2017. júl. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!