Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a családom...

Mit tegyek, ha a családom rasszista és homofób?

Figyelt kérdés

Az a gáz, hogy ők ezt nem látják. N.égereznek, és mikor azt mondom, hogy ezt nem kéne, felháborodnak hogy fogjam be, mert ez a nevük.

Azt mondják, a feketék mocskosak és büdösek.

Annak ellenére, hogy tudják, meleg vagyok, b..uziznak másokat. Mikor azt mondom, hogy ne mondja ezt, mert sértő, levagyok kiabálva megint csak. A melegek ne vállaljanak gyereket mert az is b..uzi lesz, ne legyen esküvőjük, mert az milyen már, stb:.


Már egy ideje nem is szólok nekik, ha b..uziznak és rasszista dolgokkal viccelnek, (nem csak feketékkel) mert nem bírják felfogni, hogy ez másoknak rosszul esik. Tulajdonképpen mindenkibe belerúgnak, aki egy kicsit is más, legyen szó bőrszínről, vallásról, nemi identitásról.



2017. júl. 8. 21:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
26%
Szóval a melegeket el kell fogadni, de a homofóbokat nem? Kérlek, mesélj még...
2017. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
71%
"kedves" előttem szóló: a melegek nem ártanak másoknak, de a homofóbok igen, szóval ezért kell elfogadni a melegeket, a homofóbokat meg megnevelni, hogy ne ártsanak többé másoknak.
2017. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Neked meg mégis mi bajod van?

Az egyik egy nemi identitás. Lány egy másik lányt szeret, fiú pedig egy másik fiút. Ezzel senkinek sem ártanak.

A homofóbia pedig azt jelenti, hogy gyűlölik a melegeket.

Az egyik oldalnak az a "bűne", hogy vele azonos neműt szeret, míg a másik pusztán gyűlölködik.

Most azt mondod, komolyan van pofád azt mondani, hogy miyen alapon nem fogadom el a homofóbokat, akik szimplán nyúlölköznek?

Szerintem nézz magadba, és ha továbbra is ilyen degenerált maradsz, ne pazarold mások levegőjét.

2017. júl. 8. 21:51
 4/42 anonim ***** válasza:
57%
A kérdésre válaszolva meg szerintem költözz el amint lehet. Valami bajuk biztos van magukkal, hogy másokat "kell" szidniuk a saját szerencsétlenségükért, de ez persze nem mentség. Majd talán rájönnek egyszer, hogy így martak el maguktól téged, de ha nem jönnek rá, az se érdekeljen, ilyenek sajnos az emberek.
2017. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 Varga Péte4 ***** válasza:
72%
A mindenféle tolerancia intelligencia kérdése. Mint ahogy a normális ember az ugató kutyának nem ugat vissza a kerítésen, ne kommunikálj velük ebben a kérdéskörben, semmiképpen sem vedd fel a kesztyűt.
2017. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
8%
Jogos! Köszi!
2017. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat. Ha elég idős leszek, és független, megfogom szakítani velük a kapcsolatot. Az egész családom ilyen, ezért ha megvédem valamelyik kisebbséget, együttesen oktatnak ki. Nem szeretnék panaszkodni, csak fogytán a türelmem. :/

A legrosszabb és legundorítóbb az, hogy mikor befolyásolható voltam, hittem nekik. Mert így neveltek. Évekig elnyomtam a valódi érzéseimet, és fiúkkal randiztam, mert nem voltam képes elfogadni magamat, mert szerintük a melegség egy betegség. Most pedig nem akarják elhinni, hogy meleg vagyok, pedig végre felszabadultam, és önmagam vagyok. :/

2017. júl. 8. 22:04
 8/42 A kérdező kommentje:
Homofóbok kíméljenek, nem hozzátok szól a kérdés.
2017. júl. 8. 22:06
 9/42 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell a szüleidet bántani, csak a magyar mentalitást követik.

Mindenki rossz aki más színű.

Mindenki rossz akinek más a vallása.

Mindenki rossz akinek más a véleménye.

Mindenki rossz aki más mint ők....

2017. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
23%
mert igazuk van
2017. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!