Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves lány vagyok, anya...

16 éves lány vagyok, anya mégsem engedi, hogy szemöldökömet kiszedessem?

Figyelt kérdés
Beíratott lábgyantázásra, mert megyünk esküvőre, és mondtam, hogy szemöldököshöz is írasson be. De azt mondta, hogy szó sem lehet róla mert hogy még fiatal vagyok és így vagyok szép, és hpgy milyen csúnya az, mikor már nő kifele, és hogy nem mindig lesz idő meg pénz menni kozmetikushoz. Ilyenkor mit érez?
2017. júl. 14. 13:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem 16 évesen ehhez nem kell külön engedélyt kérni. Nem értem az anyukákat egyébként miért vannak ennyire rápörögve a szőr témára. Ha ki akarod szedetni, akkor kiszedeted, te tested.

Kb 500 forint egy szemöldök gyanta. Ha most nem is, de megbeszéled a kozmetikussal és legközelebb elmész hozzá egyedül kiszedetni.

Szerintem bőven elég 1-2 alkalommal kozmetikushoz menni, utána te is tudod szedni szemöldök csipesszel otthon.

Ha megvan a forma, akkor a kinövő szálakat ki tudod szedni te is.

Meg hát írtam,hogy nem egy nagy összeg.

Ha két hetente jár az ember,akkor kb 1000 ft havonta.

Btw nem divat annyira már a nagyon kiszedett szemöldök, a természetes forma a nyerő, elég, ha a nagyon kilógó szálakat szedeted, meg középen.

Ha jól van megcsinálva, kb észre sem veszi majd anyukád, hogy kiszedetted.

Sztároknál is a természetes egyre nyerőbb, nem kell úgy kinéznie, mintha vonalzóval rajzolták volna.

2017. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Napi 2 perc magadnak esténként helyreigazítani és kiírtani a kinövő szálakat maganak, szóval anyukád fölöslegeen parázza túl. Tudod ki a franc járna ezért mindig kozmetikushoz? Maximum az otthon ülő, unatkozó háziasszonyok. 1-2 alkalommal bőven elég kiszedetni egy természetes formára.
2017. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem magyarországon élek, tehát sz árak nem olyanok.

Viszont ha nem engedi, nem tudok mit csinálni. Szemöldökcsipeszem sincs. Szeptembertől magyarországon fogok tanulni, úgy gondoltam majd akkor neki kezdek, és ptt nem szolhst semmit majd. Viszont nem értem a logikáját ennek. Mások már 14-13évesen is szedetik. Nekem üeg nem engedi. Én sem ilyen nagyon műnek kinézőt szeretnék, de mégis szebb lenne, magamnsk viszont nem merek nekiállni

2017. júl. 14. 13:14
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél elő egy szemöldökcsipeszt és szedd ki magadnak! Ha nem vagy biztos a dolgodban, nézz fel youtube-ra, ott találsz segítséget ahhoz, hogy ne rontsd el. Amúgy meg nem agysebészet...
2017. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Először nekem sem hagyta, kb 15éves voltam aztán mikor azt csináltam, hogy kiszedtem magamnak, és azt mondta hogy ez szörnyű, és elvitt kozmetikushoz, azóta is járok, kb minden második hónapban, nem tudom pontosan hol laksz, én is külföldön, ha euró van nálatok akkor 1,50€. :)
2017. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy jó pár évig tartó "harc" kezdete. Anyukád gyereknek szeretne még, te fel akarsz nőni. Jönnek a konfliktusok. Most ez, később más. Egy teljesen természetes folyamat része ez. Nem kell félned. Meg kell tanulnod képviselni az érdekeidet, kiállni a saját döntéseid mellett, megszervezni a saját életed (pl. felemelni a telefont és megmondani a kozmetikusnak, hogy mit is szeretnél). Hogy ez valakinek 16-18-...40 éves korában jön el, az egyénenként változó. De ne várj arra, hogy mikor lesz könnyebb, mert nem lesz. Egyszer meg kell vívni érte. Magánélet felnőtteknek jár.
2017. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%

Azert egy 16 eves lanynak legyen mar szep formara igazitva a szemoldoke..

Nekem vastag a szemoldokom es 14 evesen lett kiszedve eloszor. En gyantaztatni szeretem. Max 5-8 euro attol fugg hol elsz.

2017. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
Könyörgöm, kozmetikusnál negyed óra és kb. 1500-2000 ft (átváltod akkor a saját pénznemedbe), csipesz meg max 800 forint, nem kell ennyire anyukától beszarva lenni. Mit csinál szerinted, visszaragasztja?
2017. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

Jaj istenem, nem kifogás hogy nincs szemölcsökcsipeszed meg nem olyanok az árak. Ha van zsebpénzed akkor elmész és megcsináltatod, ha nincs akkor kérsz anyudtól hogy adjon pénzt cipődre vagy nyakláncra hogy szép legyél az esküvőre és abból csináltatod meg. Ha meglátja akkor nyilván nem vágja le a hajad és ragasztja vissza a szemöldöködre.

Ha akarod, akkor állj ki magadért és intézd el.

Szemöldökcsipszet meg az első eurosban találsz.

2017. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

Egy olcsóbb szemöldök csipesz kb 300 ft..

De persze megéri kicsit jobbat venni, ami max 1-2 ezer.. Ennyi zsebpénzed csak van.

Nem írtad melyik országban élsz, de annyira nem eltérőek az árak

2017. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!