Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám megakarja szabni hogy...

Tóth Benő kérdése:

Anyám megakarja szabni hogy mit csináljak és állandóan piszkál. Miért?

Figyelt kérdés
Anyám mindent megakar szabni, hogy milyen ruhában menjek esküvőre. Páromat elmondja mindennek. Ő már nem is akar találkozni vele. Anyám mindenkit elmond mindennek, de őt sértik meg akkor fel van háborodva. Állandóan piszkál. Ha valakiről elmondok neki valamit akkor később vissza él vele.
2017. júl. 31. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"Anyám mindent megakar szabni, hogy milyen ruhában menjek esküvőre" Vegyél fel mást, mit tud tenni az ordibáláson kívül?
2017. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%

Lehet hogy a párodat azért mondja el mindennek mert talán egy munkakerülő, semmirevaló kis pitsa, aki csak eltartatni akarja magát meg potyogtatni. Anyudnak több az élettapasztalata és lehet ő már átlát rajta. Nem lehet?

Tapasztalatból beszélek kis gyerek. Ha én anno halgattam volna anyámra, már nem itt tartanék.


Egy 31 éves vén farok.

2017. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudod tenni, hogy elköltözöl. Az én anyám is ilyen. Azt szoktam mondani, hogy ő mindent tud, és mindent jobban tud.
2017. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!