Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha rasszisták a...

Kis Dávid Attila kérdése:

Mit tegyek ha rasszisták a szüleim és engem is erre nevelnek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a szüleim rasszisták mármint utálják Amerikát mert tele van négerrel meg hogy hiába fürdenek büdösek de nem csak a feketékkel van így hanem a zsidókkal is az apám nácista skinhead és az összes zsidót utálja.De a melegeken is fel vannak háborodva hogy mi az hogy egy férfi férfival van.Nekem semmi bajom senkivel nem a bőrszín és a vallás alapján ítélkezek sőt néger zenét hallgatok vettem egy Rae Sremmurd pólót és azt is leszólják.Meg ha meglátnak egy arabot vagy egy feketét akkor azt mondják:mindenkinek a hazájában a heje.Meg hogy kéne a plázába 3 igazi Magyar és kidobni a négereket a plazabol.ÉN NEM AKAROK ILYEN LENNI 15/F

2017. aug. 2. 00:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%

Ez gondolom fake, de eszembe jutott egy sztori. Londonban az első melóm hotel recepciós volt. A manageremmel dolgoztam egy éjjel, bejött 3 Szép arcú feka hogy van-e szabad szoba. Mire a manager mondta hogy fullon vagyunk, ők meg elmentek.

Kérdeztem hogy miért küldte el őket, hisz a fél hotel szabad. Mire azt kérdezte hogy te ugye új vagy Londonban? Akkor majd megérted 1-2 év múlva. Igaza lett. 😉

2017. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

A négerekkel idehaza semmi baj nincs, ahogy a kínaiakkal se, meg a legtöbb kisebbséggel. Ezzel szemben nézd meg mondjuk, hogy a buckalakókat a világ egyetlen nemzetében se kedvelik. Kanadából, Angliából, Skandináviából is hazazsuppolták az egész társaságot rövidúton. Franciaországban le se telepedhetnek sehol. Egyedül mi vagyunk ilyen ostobák, hogy ombucmanó, segílyke, támogatás...

A szüleidnek ezzel kapcsolatban sajnos igaza van.

2017. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%

Ajj bocs Digo, piros kezet nyomtam, pedig zöldet akartam.

Nekem is volt hasonló sztorim...

Én is arra gondolok, hogy kamu, de elég felmenni bármilyen hír alá, már ölik egymást az emberek kommentekben és nemcsak bőrszín miatt.


Mondjuk az nem árt: hogy ha csoportban látsz cigányokat, és épp nem babakocsival vonulnak, akkor kerüld ki őket.

2017. aug. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Én sem voltam rasszista...amíg nem szereztem (csak) rossz tapasztalatokat.
2017. aug. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

"nem a bőrszín és a vallás alapján ítélkezek"


Hát, mi alapján? ...A gondolkodás és a viselkedés is elvileg a valláson alapszik. És a bőrszín is az emberhez tartozik, még ha nem is a legfontosabb.


Olvass egy kicsit ezekről a "kultúrákról", és majd megérted. Ha esetleg valamelyik szimpatikus is lesz, akkor sem kell tömegestül idejönniük, és Afrikát/Arábiát/stb. csinálni abból a földből, amiért évszázadok óta harcoltunk, hogy a miénk maradjon.

2017. aug. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

Akkor ne legyél olyan. Engedd el a füled mellett.

Nekem semmilyen népcsoporttal nem volt még kapcsolatom a magyaron kívül, csak annyi, hogy 2 éve minden héten migránsokkal utaztam egy vonaton. Senkinek sem kívánom azt az élményt! Szerencsére én nem ültem velük egy kabinba, és amikor lehetett inkább vettem első osztályú helyjegyet. Viszont volt olyan, hogy 5 elég rosszarcú férfi beült egy lányhoz a fülkébe. Szegény rémülten menekült ki fél perc múlva.

Láttam miféle emberek jönnek "menekültként" hozzánk. Én mondom neked, őket nem bűn elítélni és utálni! 99%-uk iPhone-nal, iPad-del, vadi új Nike cipőben, hófehér pólóban telefonálgatott haza, hogy milyen papírokat kell szerezniük, amivel ingyen utaznak Pestre és onnan Debrecenbe. Ja, arról nem is eszélve, hogy nem volt köztük egy nő sem!

Összesen 2 családot láttam, akik valóban menekültek lettek volna. Ott jött az egész család, nagyszülőktől kezdve a pár éves gyerekig. De több nem volt! Jobb cuccaik voltak, mint nekem. Én meg se engedhetném magamnak azokat, amilyen cuccaik voltak.

Zsidókkal, négerekkel, kínaiakkal nem volt még dolgom. Én a japán autó- és motorversenyzőket, illetve a márkákat nagyon szeretem, szóval részemről nincsen gond. Négerrel max villamoson találkoztam Szegeden, de ugyanolyan egyetemistának tűnt, mint én. Valamint néger zenét én is hallgatok. Zsidókkal még nem volt dolgom.

Én úgy vagyok ezzel, hogy embert és nem népcsoportot ítélek el. Hiszen egy idióta miatt nem nézem le az egész népet.

De ha olyanokkal akadok össze, akik közül pozitívat nem tapasztaltam (lásd a nagy "menekülteket"), akkor az olyanokkal előítéletes vagyok, de szerintem joggal.

2017. aug. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy valami nagyon szembetűnő.

Megfordultam hosszabb ideig több világvárosban és a legolcsóbb albik, ingatlanok, leglepusztultabb negyedek mindig a tömegesen EU-n kívülről jött migránsok által lakottak. Kelet-London arab negyedei, Rotterdam szintén arabok által lakott részei, Bécs 10 ker, ahol minden van, csak osztrák nem nagyon.

Akkor most az ingatlan árak is rasszisták, vagy csak követik a piacot és ott drágábbak ahol biztonság, rend és tisztaság van?

A kérdés költői.

2017. aug. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell rasszistának lenned a szüleid miatt és mások sok negatív tapasztalatai miatt sem.

Minden bőrszínű embert fenntartásokkal kell kezelni legyen az Néger cigány Afrikai vagy Magyar.

Mindenhol vannak mocskos és kivételesen példás emberek.

Sajnos az ember a sokadik rossz tapasztalat után már nehezen tud bizalmat szentelni másoknak és nem kell ehhez más bőrszínűnek lenni.

Ez azért nehéz mert úgy veszem észre hogy a Magyar ember saját maga ellensége. Ezt úgy értem hogy itthon is megy a gyűlölködés az emberek egymást szídják kommentekben megy az uszítás meg rengeteg dolog amibe nem akarok most bele menni.

Élj a te értékrended szerint és a tapasztalataid alapján el döntöd hogy te hogyan is kezeled ezt a témát.

Az migránsokról és a mocskos fajta cigány emberekről nekem is meg van a véleményem de még mindig hiszem azt hogy köztük sem mind ugyan olyan. Sajnos túlnyomó többségükről nem lehet jót mondani.

Azt tanácsolom inkább ne légy naív én is a saját tapasztalataimból tanultam, hajlamos voltam mindenkiből a jót kinézni de az hogy magadból indulsz ki és te tegyük fel soha nem lopnál az nem azt jelenti hogy más sem.

2017. aug. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%

Fordulj Slomo rabbihoz vagy a TEV hez

esetleg Dániel Péterhez biztos segiteni fognak :) Vagy soroshoz

2017. aug. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%

Én azt gondolom hogy csak a börszin vagy vallás miatt gyülölni egy embert hatalmas ostobaság.A mi városunkba is van egy arab orvos.és volt hogy pont attól kapott hideget meleget akinek aztán később a gyerekét műtötte.utána meg nem győzött hálálkodni.

Persze ez nem jelenti azt hogy a migránsok behozatalával egyetértek!!

De az ok nélküli gyülölet -csak mert más valaki- igenis bosszant!


Én is csak azt tudom mondani kérdező hogy ne foglalkozz a szüleiddel.neked nem kell ugy érezned ahogy ök! Majd ha lesz saját családod te a sajátgyerekeidet a saját értékrended szerint neveled.

2017. aug. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!