Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » én 40 éves férfi vagyok,...

én 40 éves férfi vagyok, anyosomnál lakunk a párommal és a lányunkkal, ide adom a fizumat. Nem vagyunk házasok . Nem bejelentett élettársak se, olyan mint ha én nem laknék itt. Milyen jogaim vannak a kislányomhoz?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan jogaid vannak a gyerekedhez, mint az anyjának
2017. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha szetmentek, keresheted, hogy miert dolgoztal tobb evet.
2017. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a lakcím a lényeg, hanem az, hogy papíron is apja vagy-e a lányodnak?

Ha igen, akkor ugyanannyi a jogod a gyereket illetően, mint az anyjának. Ha nem, akkor gyakorlatilag semmi, amíg ezt nem intézitek el.

2017. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a szülői jogoknak semmi közük a családi állapothoz vagy a szülők egymás közötti viszonyához. Amennyiben a gyerek születési anyakönyviében te vagy bejegyezve apaként, pont ugyanannyi jogod van, mint minden más gyerekes szülőnek.
2017. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is vagy bejelentve semmilyen formában?
2017. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Kizárt hogy ez valós kérdés legyen, egy 40 éves férfi (mondom FÉRFI) nem lehet ilyen töketlen.
2017. aug. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!