Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Letezik hogy egy szulo szereti...

Letezik hogy egy szulo szereti a gyereket de irigy a sikerei es ezert neheztel ra?

Figyelt kérdés

erdekes a kapcsolatom az edesapammal

barmilyen jo dolgot vagy sikert megosztok fele a reakcioja negativ, ellensegesse valik, nem beszel velem, nem keres, ugy erzem mintha haragudna

ha valami rossz dolgot mondok neki pl. munkanelkuli lettem, vagy anyagi problemaim vannak vagy hasonlo akkor mintha szimpatizalna velem


2017. aug. 24. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen létezik.Te fiu vagy, vagy lány?Nekem a férjem ilyen, irigy a saját fiaira(állitólag nagyon szereti õket)irigyli a fiatalságukat, a barátnõi elõtt lealázza õket, azt akarja mindig megmutatni,hogy õ jobb a fiainál.Rettentõen fáj neki,hogy megöregedett, mindenben utánozni akarja a fiait, még alsó nadrágot is olyat akar venni.Nagyon elszomoritó.

Biztos,hogy óriási türelemre lesz szükséged az apáddal szemben,mint ahogyan az én gyerekeim is teszik.

2017. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan létezik, hogy egy szülő irigy a gyerekei sikerére, de akkor ő nem szereti őket.

Aki szereti a gyerekeit, az nem irigyli a sikereit.

Mondani persze bárki bármit mondhat. Akár önmagának is hazudhat.

2017. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan van ilyen, bár én magamról ezt elképzelhetetlennek tartom. Jobban örülök a gyerekeim sikereinek, mint a magaméinak, az örömükben teljes szívvel osztozom, a bánatuk meg talán még jobban lesújt, mint őket. A szüleim részéről is ezt tapasztaltam, nálunk kisebb irigység vagy nemtetszés csak a beházasodott családtagok (sógor, sógornő) részéről van néha.:-)
2017. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lany vagyok
2017. aug. 24. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!