Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apák, ti milyen programokat...

Apák, ti milyen programokat szoktatok csinálni a 34 év körüli lányaitokkal?

Figyelt kérdés
Ahová lehetőleg az unoka is mehet.

2017. okt. 1. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez off lesz.... 29 éves nő vagyok,jövőhéten megyünk apámékhoz betonozni.. :)
2017. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
szerintem ott már akkor az unokát kell nézni. ahol ő jól érzi magát. én hármasba állatkertbe mennék .
2017. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

kirándulás, strand, mozi, színház


egyébként hány éves unoka?

2017. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
10 hónapos múlt:-)
2017. okt. 1. 17:33
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

:)

kirándulás, séta, piknik, kerti parti, játszóterezés, játszóház, stb. - gyakorlatilag gyerekprogramok, amire apa és lánya együtt viszik a gyereket

2017. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Gyermekeknek, szervezett kiállítások, zenés programok, bábjátékok, babáknak szóló művészeti programok, babaúszás, (akár kisállattal kapcsolatos programok). A babák nagyon fogékonyak a körülöttük lévő dolgokra. Mindenképpen olyan helyre vinném, ahol különböző ingerek érnék őt, bármilyen rendezvényről lenne szó nem hiszem, hogy a nagypapa is unatkozna közben.
2017. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

Mióta összejött a mostohámmal - 10 éve - szarik a fejemre.


Nem látja az unokát sem nagyon. Mindegy, engem már nem érdekel, az ő baja.

2017. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nálunk meg pont az ellentéte van, fél éve sincs, hogy megtudtam hogy van egy 34 éves lányom. Sajnálom egyebként, hogy nem foglalkozik veled apukád.
2017. okt. 1. 18:18
 9/18 anonim ***** válasza:
8%
Akkor te 34 évig sz@rtál a fejére. Vagy???
2017. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Vagy 34 évig nem tudtam a létezéseről. Nem tudtam, hogy terhes az anyja mikor szakítottunk, ő nem mondott semmit, pár év múlva már nem is emlékeztem rá, mivel nem keresett soha. Véletlenül szereztem tudomást a lányról.
2017. okt. 1. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!