Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha kiderüln...

Mit szólnál ahhoz, ha kiderülne, hogy a szüleid valójában nem a vér szerinti szüleid?

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 22:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Hát engem nem nagyon érdekelne, anyám nevelt, innentől kezdve nekem ő az anyukám. Most az, hogy mások a géneink nem vesz el semmit a kapcsolatunkból.
2017. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Anyámat akkor is az Édesanyámnak, a szüleit pedig akkor is a Nagyszüleimnek tekinteném. "Apámat" és a szüleit azonban sehogyan sem tekintem a családtagjaimnak, mivel tudomást sem vettek a létezésemről.
2017. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Jó kérdés. Ez attól is függne egy picit hogy mi lenne a valódi szüleimmel. Meg akarnának-e ismerni meg hasonlók. Felmerült bennem egy ideje hogy édesapám nem az igazi apám, ha így lenne szeretnék találkozni az igazival de akkor is apukám lenne az apukám.
2017. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
92%
Semmi se változna. Anyukámat akkor is ugyanúgy szeretném mint most, kis korunk óta ő nevel engem és a tesómat is. Annak viszont örülnék ha kiderülne hogy apám nem az igazi apám. Mert apám bafasz. Azt se tudom hol van. Kíváncsi lennék az igazi szüleimre, bizotos meg akarnám ismerni őket, meghallgatni az okaikat. De a viszinyom anyukámmal nem változna. Őt ugyanúgy szeretném. 15/l
2017. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdekelne,amennyiben szeretetben nevelnének föl. De amúgy aki magához vesz egy gyereket, nagy valószínűséggel szereti is őket, szal. Egyébként az is érthető, hogyha nem avatják be egyből a gyereket, csak mondjuk 19 évesen pl. Érthető, ha addig nem akarnák ezzel frusztrálni a gyereküket, szóval ez a nézet is tökre teljesen megérthető, hogyha elhallgatnák, hogy nem ők az igazi, a vérszerinti szüleim. Illetve, az igaziak tudnak lenni. Szóval attól még tisztelhetik a gyereküket, hogy nem teregetik ki egyből a kártyáikat, hogy örökbefogadott az adott gyerek. Ez nem feltétlenül a tisztelet hiánya, hogy nem avatják be, mert pl nem tartanák őt méltónak az igazság tudására, megismerésére. Lehet egy esetleges trauma elleni védelem is. Mert amúgy, hogyha egyből elmondanák, rázúdítanák a gyerekre, akkor folyamatosan frusztrált, ideges, feszült állapotba kerülhetne és mindenhol akár onnantól rosszabbul teljesítene, nem tudják, hogyan reagálna, és ezért jobb, ha biztosra mennek;
2017. okt. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Én kinézetre egyertelmuen rokonuk vagyok
2017. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Bűntudatom lenne amiért sokszor veszekedtem velük, nem fogadtam szót annak ellenére, hogy saját gyermekükként neveltek fel.
2017. okt. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Az a sok gondoskodás, szeretet, értem való aggódás miatt egyszerűen lehetetlen lenne hogy más szemmel nézek rájuk, ugyan az maradna a viszony.


Biztos nekem is lenne valamiért bűn tudatom dee ez egyed függő szerintem.


Vannak a retardok akik a semmire kiakadnak hogy hazutak a szülei mert nem is ők az igaziak...


Nem értem ők mit gondolnak, nyilván okkal nem a vérszerinti neveli és oly sok dolgot meg tettek érte úgy hogy nem is a vérszerinti gyerekük.


És vannak azok akiket ez egy kicsit sem érdekel és örül hogy ezt is meg tudta beszélni a szüleivel.

2017. okt. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ök neveltek fel, innestül nekik vagyok hálás és öket szeretem. Valoszinüleg nem szeretném megismerni az igazi szüleimet, hisz biztosan oka volt annak, hogy elhagytak.
2017. okt. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne, ök a szüleim és pont.

Ök neveltek, gondoskodtak rólam., stb.

2017. okt. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!