Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy 12 éves lány...

Normális ha egy 12 éves lány úgy zuhanyzik a 4 éves hugával hogy az apjuk közben fürdik ugyan abban a fördőszobában? (külön kád és külön zuhanyzó.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem találok benne semmi kivetnivalót. Gondolom, van zuhanyfüggöny. Kinyúl a törölközőért, ha végzett, a kishúgát is megtörli, aztán mennek a szobájukba. Miért? Talán bámulja őket az apjuk? Vagy miért kérdezed?
2018. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem bámulja őket, ő nem olyan ember, csak én nem tudtam elképzelni 12 évesen hogy apámmal egy furdőbe fürödjek
2018. ápr. 20. 12:31
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Miért? Téged apád még nem látott meztelenül? A 4évest még fürdetni is kell. Én azt kérdezném hogy miért a 12éves fürdeti a hugát az apja helyett?
2018. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
azért kalap úrnak igaza van..
2018. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mindegy miert a lany furdeti a kicsit? Nem erre iranyul a kerdesem. Ha nem a kerdesre valaszolsz minek huzod itt az idodet? De amugy azert mert van h a picinek zuhanyozni van ledve furdes helyrt. Azert.
2018. ápr. 20. 14:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4 éves elég nagy, de ha vannak vele felügyeletnek az nem árt.

Itt max a 12 éves érezhetne, ha számára már indiszkrét ez a mód. Családonként változik hogy hol mennyire szégyenlősek vagy mikor kezdenek el a gyerekek kevesebb intim betekintést engedni. 1-2 év és szerintem a 12 éves is egyedül szeretne fürdeni, vagy csak nőtársaságban.

Ha senkit nem zavar családon belül és nincs aberrált gondolat jelen akkor akármeddig lehet.

2018. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 2 lányom van (4 és 7 évesek). Van kulon zuhanyzo és kád is. Apuka nem szokott egy idoben a lányokkal tisztálkodni. Ha apuka zuhanyzik és a lányok be akarnak menni pl. pisilni, akkor kopognak és ugy mehetnek be. Van zuhanyfuggony és az ajtó is a zuhanyzora nyílik rá és nem látnak semmit. Nem szokott meztelenul járnkálni elottuk. Engem hamarabb látnak a furdoben meztelenul.
2018. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
79%
Természetesen ha a lány szégyenlős akkor biztos ki zavarja apját! Én például nagyon szégyenlős vagyok apa előtt! Előfordult már olyan mikor zuhanypztam bejött de rá üvöltöttem azt ki ment XD
2018. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Hát ez elég bizarr... Szerintem.

Persze gondolom nekik nem az, de Én például nem fürdenék soha sem az apámmal. És még anyám előtt is takargatom magamat.

2018. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta mennyit változtak a dolgok? Még együtt fürdik a két lány és apjuk bent van közben velük a fürdőszobában?
2020. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!