Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek valamelyik szülője a válás után majdnem korabeli partnerre váltott? Hogy kezeltétek, hogy a választott csak 1-2 évvel idősebb/fiatalabb vagy veletek egykorú?

Figyelt kérdés
Mindenki véleményét szívesen várom ilyen tapasztalattal,akár fiatalabb nő-idősebb férfi felállásról van szó,vagy a fordítottjáról.Ez csak kíváncsiság,nem tapasztaltam még meg ezt.

2018. máj. 27. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Erösen kérdéses, hogy mennyi idös a szülö és a választott partner, mert igen sokat számít. Felnött emberek esetében sokkal kevesebb jelentösége van a korkülönbségnek, mint fiatalbban esetében.
2018. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Első!


Értő olvasás? A kérdés az, hogy a gyerekkel azonos körű partnere volt e a szülőnek. Tehát pl van egy 18 éves lánya apucinak, meg egy 20 éves partnere

2018. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Pont ilyen helyzetben vagyok. Nem tudtam mit csinálni, mondhattam akármit, apám fülig szerelmes lett egy velemkorú csajba.


Becsúszott egy gyerek is, a nő nem volt hajlandó elvetetni.Aztán viharos gyorsasággal elváltak, mert a nőnek jött egy új pasi, tőle meg egymás után három újabb baba.



Azóta ők is elváltak, a nő meg azóta - a második, kőgazdag vállalkozó férjétől megtollasodva - egyelőre leült a babérjaira.

Apám meg alighogy velem kapcsolatban befejezte, kezdhette az

2018. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
kezdhette az új gyerek után perkálni a gyerektartást.
2018. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
3-4. vagyok, velemkorú = 36
2018. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Szüleim válása után 14 évvel lett apámnak 2 évvel idősebb nője, mint én vagyok.(26 éves a nő, apám 48)


A nő házasságot akar és gyereket. Apám nem. Majd meglatjuk mi lesz belőle. Engem nem zavar különösebben az, hogy majdnem egy idősek vagyunk. Inkább csak az nem tetszik, hogy gyereket szeretne, mert szegény gyerek tudom, hogy rossz helyre születne.

2018. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen,2-es,pont erre gondoltam.
2018. máj. 27. 18:42
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
Az elsö vagyok és nagyon nem mindegy, hoyg a "gyerek" hány éves, mert ha ö 30 körüli, az új partner 35 körül van, az apa meg 55-60 közt, akkor semmi problémát nem látok, ha az apa 50, a gyerek 18, az új partner meg 20, akkor az már kevésbé elfogadható.
2018. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as:na,én inkább az utóbbira gondoltam,tehát nem 30as szülőkre,inkább olyanokra,akiknek simán lehet 20on,30as gyereke.
2018. máj. 27. 18:56
 10/16 A kérdező kommentje:
És igen,erre is gondoltam,hogy valaki 40 évesen 18 éves csitrivel jön össze,vagy ennél idősebben akár.
2018. máj. 27. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!