Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám elenged, de anyukám...

Apukám elenged, de anyukám nem. Mit tegyek? (Többi lent⬇)

Figyelt kérdés
Mennék egy fesztiválra és anyukám nem akar elengedni, apukám viszont igen.A szüleim elváltak és papiron apukámnál vagyok.Ez a fesztivál csak ilyen kisebb fesztivál. Anyukám pedig azért nem akar elenegedni , mivel nem mentem el vele misére.Csak nem értem hogy hogyan függ össze a mise meg a fesztivál, pedig anyukám ismeri azokat akikkel mennék meg minden. Hogyan vehetném rá hogy elengedjen?Előre is köszönöm a válaszokat.😊

2018. aug. 22. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem semmiről nem maradsz le, max a sok drogos alkoholista hülyegyerekről, akik apuci pénzén menőznek. Ha ennyire lényeges, akkor mondd meg a szüleidnek, hogy beszéljék meg egymással, ne téged zavarjanak össze.
2018. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Mennyi idős vagy?
2018. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha apádnál vagy hivatalosan, akkor miért kell anyád engedélye?
2018. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
"Mennék egy fesztiválra és anyukám nem akar elengedni, apukám viszont igen.A szüleim elváltak és papiron apukámnál vagyok." - Kérdező, ez ennyi, ha el akarsz menni, fogod magad, és elmész.
2018. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy? Mennyire messzire és mivel kell utaznod?

Amúgy ha apukádnál vagy elhelyezve, akkor jogilag anyukádnak nem sok beleszólása van, kivéve ha esetleg külföldről van szó.

2018. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Anyukádnak ebbe NULLA beleszólása van, szóval menjél nyugodtan.


De ha baj lesz (ne legyen, de a párom felnőtt öccsét simán kirabolták és leütötték egy fesztről hazafelé), akkor apukádnak el kell számolnia a lelkiismeretével.

2018. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%

Hármas amúgy nem mond hülyeséget, engem 16 évesen életem első koncertjére bizony elkísért apa :), figyelt rá, hogy ne bánthassanak.


Nem zavart,nyugodtan bulizhattam, meg vett egy sört nekem, de a háttérből vigyázott, mert volt pár őrült fazon.

2018. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Anyukád ezzel akar büntetni, nem tartom a legjobb nevelési módszernek, de ha mindenképp lelkileg akkor vagy nyugodt, ha ő is áldását adja, ígérj neki meg valamit, aminek örülne (például elkíséred misére) és tartsd is be. ;)
2018. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Szektássokkal nem lehet sokat kezdeni. A helyedben ez után se mennék el egy birka gyűlésre se ( misére ). A többiek pedig már le írták, ha belföldön van akkor anyudnak nincs túl sok bele szolása.
2018. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!