Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lehetek ennyit a barátom...

Miért lehetek ennyit a barátommal ha kedvelik q szüleim? 16L

Figyelt kérdés

Elváltak a szüleim, heti váltakozásban vagyok. A barátommal 3x 2órát találkozom apum hetén, anyánál kicsit könnyebb a helyzet, mert nálla is ez van alapúl, de ő szokott engedni mind napban, mint időben. A tanulmányi átlagommal nincs baj,otthon is szoktam segíteni a házimunkában.

Azt mondták anyumék, h semmi gond nincs velem és nagyon ügyesen megcsinálom a feladatait, de még sem láthatom többet a barátom, amit nem érték, h miért van.

Eddig mindig tanulás után találklztunk, szóval az átlagom nincs veszélyben emiatt (4.4 az összátlagom), ismerik már nagyon jól a barátomat és jó véleményük van róla.

Mi csak azt szeretnénk, ha van többet láthatnánk egymást, kicsit több napon és nem csak 2 órát.

Igazából gondolkoztunk már olyanon amit talál ők is reálisnak tartanának és nekünk is jó, de nem tudjuk mi legyen vele.

Ezt gondoltuk: 4 nap, hétköznap tanulás után, 3-4 órát, hétvégén csak 1 napot, de akkor annyit amennyit akarunk.



2019. jan. 6. 09:29
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem mondani, h a az elmúlt hónapokban sokat vitázzunk a barátommal, de megoldódtak a problémák.
2019. jan. 6. 09:31
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
Talán azért mert csak 16 vagy?
2019. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%

Ha nincs baj a tanulmányokkal és az egyéb feladatokkal, akkor ez nem más, mint :


KONTROLLMÁNIA


Hatalomgyakorlás és éreztetés. Valószínűleg a szülőkben lehet valami kattanás régről és rád projektálják. Projekció. Kivetítés. A pszichoanalízis terminológiájában arra vonatkozik, hogy saját elfogadhatatlan tudattartalmainkat „átruházzuk” valaki másra. Tehát ez a "na nehogymár az legyen amit a kis taknyos akar", vagy pedig: "azért tudd a helyedet". Sok ilyen van sajnos, de még mindig jó, hogy legalább tarthatsz fenn kapcsolatot.


Nekem a 18 éves nagykorú lány anyukája írt rám, hogy nem akarja, hogy a lánya kapcsolatban legyen velem.


Állj, vagy lő a mamám....

2019. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen helyesiras/ fogalmazas utan azert en gyanakszom arra a jo atlagra.. :)

Amugy hidd el, meg az a 3x2 ora is boven eleg 16 evesen. Ugy is szakitani fogtok elobb utobb. Inkabb csinalj szabadidodben olyan, ami hasznodra is valik: tanulj, sportolj , legyen hobbid, vagy valami.

2019. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Sok hasznos válasz érkezett eddig...
2019. jan. 6. 10:05
 6/24 A kérdező kommentje:
Mi az, h szakítani? Azért mert pár ember úgy gondolja, h 16 évesen még nem jön el az a kapcsolat ami házasságig fog tartani. Van pár ismerősöm aki 16 évesen jött össze a férjével.
2019. jan. 6. 10:08
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván attól tartanak hogy ha többet engednének akkor romlásnak indulnának a tanulmányi eredményeid.
2019. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%
Téged jól elvakított a szerelem. Igen szakítani fogtok, képzeld el. Olyan vicces, mikor hisztis tinilánykák azt hiszik, 16 évesen már megtalálták életük szerelmét... :D
2019. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%

Én nem 16 évesen találtam meg ‘életem szerelmét’ de miért ennyire lehetetlen hogy később összeházasodnak a jelenlegi párjával?🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

22L

2019. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
17%
16 évesen még gyerek vagy, a tanulással kéne foglalkozni, nem a k.urválkodással. Nem tudom, milyen kisegítő iskolába járhatsz, ha ilyen "helyes"írással 4,4 az átlagod. Szánalmasak a mai fiatalok. K.urválkodni tudsz még később is, de ha az érettségin elhasalsz, az kellemetlen lesz a jövőd szempontjából.
2019. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!