Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, akiknek a gyermeke...

Szülők, akiknek a gyermeke rajong ez bizonyos énekesért/együttesért! Ti hogyan viszonyultok az előadóhoz, hány éves a fiatok/lányotok? (TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés

Az előadó nevét is elárulhatjátok:D

Mióta, mennyire van oda érte/értük a gyerek? Mit tesztek érte (pl. koncertre elengeded a gyermeket, esetleg merchet vásárolsz neki mondjuk születésnapjára)?



2019. jún. 26. 19:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
77%
Mi az a merch?
2019. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
1# Az adott együttes (vagy film, sorozat, stb) terméke. Pl egy beatles-s póló Beatles merch.
2019. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
merch = merchandise, áru.
2019. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
87%

Kpopert rajongok

Es meg a legelejen volt hogy anyu vett btses polokat

De jegyet nem vennenek koncertre, soha

2019. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
92%

Szia, ha nem baj, én tiniként válaszolok.

Nekem a nagy kedvencem Shawn Mendes, de egy pár évvel ezelőtt meg voltam halva a One Directionért. Karácsonyra, szülinapra sokszor kaptam merchet, de inkább csak a bátyámtól, vagy az ikertesómtól. A szüleim hisznek abban hogy élményt ajándékozni jobb, szóval volt hogy tőlük koncertjegyet kaptam Karácsonyra. Ha koncertre megyek, általában barátokkal megyek, de mindig viszünk egy felnőttet, ha valami gond lenne, tudjon intézkedni.(pl az egyik barátnőm nővére 21 éves, korban közelebb áll hozzám mint pl a szüleim, szóval sokkal jobb vele "bulizni") Volt olyan is, hogy a koncertjegyre a pénzt saját magam kerestem meg diákmelóból. Viszonylag hamar összejött, max egy hónap alatt(felsőfokú francia nyelvvizsgám van, szóval kezdőknek tartok korrepetálást) A kedvenceimet követem minden lehetséges felületen, kb minden számukat ismerem, de nem vagyok betegesen oda értük. Pl. nem török be a hotelszobájukba.. Elismerem hogy jó pasi(k), de tudom hogy nem leszek a felesége/feleségük. (bár ez kb 15 évesen tudatosult bennem, addig hittem benne)

17/L

2019. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
97%

Én már nem vagyok gyerek, de voltam és rajongtam is.


16-25 éves kormban Depeche Mode volt az életforma szintű rajongásom.


18 épp betöltöttem, anyámék befizettek a haverokkal egy buszos útra Berlinbe, hogy élő koncerten láthassam őket.

Anyám csinálta a hajamat pont olyanra, mint az énekesé (Dave Gahan)

Apám minden külföldi útjáról hozott valami relikviát, posztert, lemezt (akkor még), fotót, akármit. Segítettek beszerezni a pontosan beleillő ruhadarabokat is. Úgyhogy én nagyon szerencsés voltam, engemet nem, hogy nem akadályoztak, még segítettek is a dologban anno.

2019. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
98%
Anyám velem hallgatja a Hatarit :D
2019. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát akikért en rajongtam, azok elérhetetlenek voltak annak idején számomra. Guns n Roses, Metallica, Maiden....de pólókat és pulcsikat kaptam, ha volt szülinap, névnap. Szegények voltunk a magunk módján, de ezek anno rengeteget jelentettek nekem, büszkén viseltem. Mára nyilván már nem ezeket hordom, de ha jönnek Európába, akkor hátamon a hátizsák.....
2019. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
98%

Nem írtad, mekkora gyerekekre vagy kíváncsi. A 6 évesem 5 éve Tompeti rajongó. Mindenünk IS van tőlük. :)

A 11 éves most rákattant a Follow the Flowra, élete első rajongása, elmentünk családilag koncertre. Ha kitart a dolog, és szeretne, én felőlem kaphat pólót is, de egyelőre nem merült fel igényként.

2019. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Még régebben meglepett anyukám egy One Directionos matricaalbummal,mikor még őket hallgattam:D
2019. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!