Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen viselkedés ez a testvér...

Milyen viselkedés ez a testvéremtől?

Figyelt kérdés
Anyámmal összeszólalkoztam, mert úgy éreztem rám akar tukmálni dolgokat, az én személyem figyelembevétele nélkül, megkavarva dolgokat. Felidegesített és eltanyáltam beütöttem a könyököm elég rendesen. De nem ez a fő baj, hanem panaszkodok neki mondom hogy milyen ideges lettem, mondom a bánatom, erre elkezd fotózgatni, hogy milyen vicces lesz majd a kép ahogy idegeskedek. Ezt miért csinálja, mi baja van?
2020. aug. 25. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát heccel. Pont azért csinálja, hogy még idegesebb legyél.
2020. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem figyel rád, nem érdekli a problémád. Beszélj vele, hogy szeretnél rá számítani, mint testvér, jó barát és bizalmas. Ha nem viselkedik így, akkor te sem tudsz majd odafigyelni az ő gondjaira.
2020. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Mert a semmin vagy ideges. Jól teszi.
2020. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Csak viccelt. Attól még nem biztos, hogy nem számíthatsz rá. Túl komolyan vetted.
2020. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Nyugi, csak direkt szórakozik veled. Mivel ez nem az ő baja, ezért nem érdekli. Túl fiatal még, komolytalan. Ebben a korszakában inkább hagyjad, legalábbis komoly dolgokról, meg a problémáidról ne beszélj vele, mert most még ez "vicces neki.

Majd kinövi. De most még ne várd, hogy megért mert túl komolytalan még.

2020. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Martin is videózgatta a hugát amikor az hisztizett, olyan lehetsz te is.😂
2020. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
te amúgy retard vagy? abból alapján amit írsz vagy 11 éves vagy, vagy egy retard felnőtt.
2020. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amugy abbol alapjan ahogy viselkedtem, azt lehet mondani hogy, hisztiztem, de valoban ilyenkor hianyozna hogy erettebb legyen kicsit erre itt van ez hogy le akar fotozni. Eppen eleg szerencsetlennek ereztem magam es ezt akarta meglovagolni..:D es amugy tenyleg a semmin voltam ideges de kar hogy ilyenkor nem tud felviditani
2020. aug. 25. 15:35
 9/15 A kérdező kommentje:
Amugy igen azthiszem azert szamithatnek ra, de azert nem olyan megerto tipus
2020. aug. 25. 15:36
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

6


ja, meg a józsi is :D

2020. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!