Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérek mindenhol szoktak...

Testvérek mindenhol szoktak verekedni meg harcolni egymással ha még gyerekek?

Figyelt kérdés
Van ahol nem?

2020. szept. 18. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenhol, van akik között nincs egyszer sem verekedés.
2020. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Köztem meg az öcsém közt 3 év volt, néha ütöttük egymást gyerekként. A húgommal ikrek vagyunk, de néha megtéptük egymást 😂
2020. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Haverom meg a húga még sosem verekedtek, de még csak nem is veszekedtek. 6 év van köztük.
2020. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem 4 évvel fiatalabb tesóm aki lany én meg fiú több alkalommal megvert, bottal, fejbe rúgott, én meg egyszer visszaütök erre majdnem meghalt mert az asztal sarka mellé esett picivel, ha azt a vastag üveg asztal szélet kapja el felfordul én meg megyek a javítóba. Azóta inkább tűrtem, hogy megvert, most 18 éves már nem bánt.
2020. szept. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol. Előbb az előjáték a verekedés, aztán a kézimunka
2020. szept. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos van, ahol puszipajtás a két tesó, de szerintem ez a ritkább. Testvérnek is születni kell, megtanulni osztozkodni (legalább a szülőkön úgyis kell), együttélni, stb. Nem mindenki való testvérnek, de ezt a szülők minimális része veszi csak figyelembe. Pedig szerintem ez is fontos szempont, ahogy nyomorba se szüljön valaki.


Mi öcsémmel ikrek vagyunk, mindketten fiúk, már 25 évesek, de én mindig is úgy éreztem, hogy egyke típus vagyok.


Amikor mi gyerekként összekaptunk, mi szószerint egymás haját téptük ki. Egyszer fülön vágtam egy triceratops modellt, az túlzás volt, nagyon fájt a füle, onnantól nem volt bunyó.

2020. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi sosem verekedtünk a tesóimmal, pedig öten vagyunk lányok és van három fiú is. Nekem négy gyerekem van, 2 lány és 2 fiú. Ők sem verekednek. Tesóim gyerekei sem.
2020. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!