Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van rá esély, hogy bátyám...

Van rá esély, hogy bátyám megváltozik?

Figyelt kérdés

Sosem voltunk igazán jó kapcsolatban, régebben reménykedtem, hogy idővel változni fog, de inkább egyre rosszabb.

A lényeg az, hogy egyszerűen senkihez nem tud kedvesen szólni. Valamelyik nap hallottam, ahogy egyik barátjának beszélt rólam, hogy engem senki nem szeret a családban, és ő is csak azért visel el, mert nincs más választása. De szüleinkkel is hasonlóképpen beszél, és egyfolytában ráhagyják. Ráadásul, ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, akkor úgy rinyál, mint valami kisgyerek. Illetve mindig engem kér meg, hogy hozzak neki ezt-azt. Ha pedig ellent mondok neki, mindenfélének elhord.

Most lesz 19 (én pedig 16 vagyok).


2020. okt. 23. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

" De szüleinkkel is hasonlóképpen beszél, és egyfolytában ráhagyják."

Lehet,hogy én vagyok ilyen értetlen,de ezt a mondatot nem értem.

Nem inkább a szüleidRŐL beszél úgy,mint rólad?


Egyébként esély mindig van,de egyáltalán nem biztos.


Lehet hogy pár év múlva megjön a lelkiismerete,de az is lehet,hogy élete végéig ilyen marad. Szóval bármi lehet.

2020. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a húgom pontosan ilyen
2020. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem fog megváltozni, egy egocentrikus gyökér. De valószínűleg meg fog tanulni jobban színlelni, és kedvesebb lesz, ha az érdekei úgy kívánják.
2020. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiam ilyen sajnos a lányommal.
2020. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még kisfiú. Talán ha férfivé érik- bár kétlem...
2020. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb 6-7 éve ilyen a helyzet. Nem, nem fog változni.
2020. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még megváltozhat. Én vagyok rá az élő példa hogy valaki, akiről már mindenki lemondott hogy lehet valaki, lett valaki. A bátyád még fiatal. Lehet hogy ezt te nem látod mert ő az idősebb és az idősebbekre gyakran úgy nézünk mint tökéletes teremtmények aztán meg rájövünk hogy a szüleink talán még gyerekesebben viselkednek mint mi :) . Visszatérve a fő mondandómra: lehet hogy nem is vagytok tudatában de lehet hogy bizonyos okok miatt viselkedik így. Lehet hogy nem tudja hogy mi legyen belőle, merrefelé kellene elindulnia az életben. És ez idegessé és savanyúvá teszi . Az is lehet hogy a középsuli volt szar és még nem dolgozta fel. Énnekem 25 éves koromra nőtt be a fejem.
2020. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló vagyok.

Sajnos tudom, a fiam (15 éves) nem fog megváltozni,a nagybátyja is ugyanilyen, és ő már 26 éves.

2020. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!