Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi legyen a kis testvérem...

Mi legyen a kis testvérem neve mert az anyukám azt mondta hogy ha ojan nevet mondok ami tetszik neki akkor lehet hogy az lesz a neve van pár ötletem melyik lenne jobb? lehet hogy fiú lesz de lehet hogy lány.

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 19:58
A kérdező szavazást indított:
Hermione
Leila
Edvard
Kármen
Egyéb
95 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

Ojant mondasz? És ez mostmá biztos?

Ti nem vagytok magyarok?

Hülyébbnél hülyéb neveket írtál.

Szegény gyerek!

2020. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
98%
Szerintem legyen a neve: 'teso' :)
2020. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha meg lány lesz, akkor madaras teso.
2020. dec. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%

1. Ha nem tudjátik, hogy fiú vagy lány, akkor mindkét eserte kell egy név.

2. Magyarországon nem lehet akárhogy elnevezni egy gyereket.

[link]

2020. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
34%

"Hülyébbnél hülyéb neveket írtál."


Tényleg? Jó tudni. Én ismerek egy Leilát meg egy Eduárdot is, s eddig azt hittem, normális nevük van. :D (És mindkettő nagykorú már...)

2020. dec. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
57%
Ha lány lesz, legyen Kisó (a „kis Anna” erdélyi becézéséből lett, és nálunk anyakönyvezhető)
2020. dec. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
83%
Akkor már inkább Trisó.
2020. dec. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm.keresek új ötleteket
2020. dec. 24. 20:31
 9/34 anonim ***** válasza:
90%

Válassz ki innen jópár neked tetsző nevet (mindkét eshetőségre), a szüleid meg választhatnak azokból:


[link]

2020. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Krisztián the Great ***** válasza:
93%

Ojan = olyan.

Hány éves vagy? Csak ezért kérdem, mert a tizenkét éves unokahúgom nevezné Hermionénak a kistesóját. Maximum. Amúgy azok közül, amiket leírtál, még mindig az Edvard a legjobb, sőt, az egészen elképzelhető.

De amúgy simán beírhatod keresőbe, hogy "Magyarország top 100 név", kidob egy csomót, te meg kinézhetsz párat, ami neked tetszik. Fontos: ne azt írd be, hogy "összes magyar anyakönyvezhető név" vagy ilyenek, kivéve persze, ha kíváncsi vagy a Teofíliusz vagy Alfonzin névre meg a fejenként huszonkilencféle önállósult becézőjükre.

2020. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!