Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most mit tegyek teljesen...

Most mit tegyek teljesen lesokkoltam?

Figyelt kérdés
A húgommal nem vagyok jóba bizonyos okok miatt még régebben ő haragudott meg rám egy dologért mind1 nem beszélünk vagy 1 éve csak nagyon ritkán..gondoltam megnézem mivan vele mostanság (nem egy házba lakunk, én apámmal lakok mert szüleink elváltak ő anyával él) facen rákerestem kamu profillal mert a saját facemről letiltott😐. Erre mit látnak szemeim.., az a profilképe hogy egy sráccal smárol , de hogy úgy HOGY AZ A CSÁVÓ TUTI 20+!!!! Ezt nem hiszem el azthittem a szemem káprázik te jó ég nem is értem anya erről tud vagy most mivan irjak rá??

2021. jún. 15. 14:37
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
93%

Miért kéne ráírnod,baj van azzal amit csinál?

Amúgy megadhatnál kicsivel több infót,mert azt se tudni hány éves a húgod,lehet van már 25 éves akkor meg nem értem mi a baj

2021. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
dehogy van 25 uristen még csak 14 éves persze hogy baj!
2021. jún. 15. 14:44
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem csodálkozom, hogy nem áll szóba veled. Mi lenne, ha a saját dolgoddal törődnél?
2021. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

Először is semmi közöd hozzá

Másodszor hány éves a húgod?

Harmadszor: a mai suhancoknál a fene se tudja hogy hány évesek ránézésből.

Láttam olyan 20+ évest akinek Misimókus frizija meg sztreccs gatyója van, meg olyan 15 évest, aki úgy néz ki mint ha most l~pett volna ki az Ottó katalógusból.

A csajoknál szintén ez van ahogy vakolják magukat

2021. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetre, ha ráírsz, használj írásjeleket, mert kiég a szeme mire elolvassa.
2021. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
99%
Hát ha nyilvánosan rak ki ilyen képet akkor biztosan tud róla az anyja. Neked ebbe nem kell beleavatkozni.
2021. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

Na, ezért tiltott le a valós fácséddal, mert nem kíváncsi az áskálódásaidra.

Semmi közöd hozzá, kivel fotózkodik meg smárol.

2021. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
Úgyse tartod vele a kapcsolatot, most már el is qrvult, sztem felejtsd el...
2021. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
79%
Először is kérdezd meg magadtól te mit reagálnál fordított esetben. Gondolom tizen éves vagy tehát nem gondolkodsz még felnőtt fejjel. 1éve nem beszélsz a hugoddal ugye? Akkor 1év után miért akarsz bele avatkozni a dolgába? Függetlenül attól, hogy ki kivel miért nem beszél. Gondolom ő se nagykorú még. Mondjuk azt, nem értem, hogy anyud nem veszi észre, hogy valami nem stimmel a hugoddal. Mert ugye van barátja irtad. Tehát találkozik vele. Igy, kimarad otthonról is. De az is, lehet, hogy anyud tud róla. De szerintem a, mai világban nem kell ahoz 20+ nak lenni, hogy bárkit bele vigyenek a rosszba.De ha ennyire félted a hugod én inkább először a csávót keresnem meg és megkérdezném tőle, hogy mik a szándékai illetve, ha a hugod gondolom kiskorú akkor meg pláne, mit akar tőle egy 20+ csávó.
2021. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

"dehogy van 25 uristen még csak 14 éves persze hogy baj!"

1. ezt nekünk honnan kellett volna tudnunk, amikor le se írtad a kérdésnél?

2. semmi közöd nincsen a húgod párkapcsolataihoz, tudtommal már 1 éve nem is beszéltek, akkor miért próbálod most beleásni magad az életébe? Nem te vagy a törvényes gyámja, arra ott van anyukád, aki minden bizonnyal tud erről a kapcsolatról, és áldását is adta rá, ha a húgod megosztott egy ilyen képet. Inkább foglalkozz a saját életeddel.

2021. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!