Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a lánytestvéremm...

Mit csináljak a lánytestvéremmel? Én 22 éves srác vagyok, van egy lánytestvérem, ő 14 éves, és sajnos eléggé elkezdett srácokkal foglalkozni.. ami nem is zavarna, csak mindig mással találkozgat, meg mindenét kirakja a facebookon, meg az instán.

Figyelt kérdés
Persze, az tény, hogy jol néz ki, csak akkor sem értem, miért csinálja ezeket.. mi lehet erre a megoldás? mert teljesen tehetetlennek érzem magam.
2021. okt. 15. 22:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

1. Ne akard kontrolálni.


2. Beszélgess vele.


3. Attol még hogy minden nap mas fiuval van az azt is jelentheti, hogy több fiu barátja van.


4. Pubertas korba van mindenki kulonbozoen éli meg.


5. Ha masok lek@zak elotted véd meg szóban.


6. Neked milyen érzés lenne forditva ha még csak meg sem akarna érteni a testvéred es elkonyvelne selyem fiunak?


A testvéred! És neked nem az az első hogy ő boldog legyen hanem az hogy neked szar érzés. A testvéred és még csak meg se véded szóban, a testvéred és még csak meg sem beszéled vele.


Szomorú!

2021. okt. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

A kozossegi oldal megosztast meg beszéld meg vele hogy nem ettol lesz jó csaj.


11-es vagyok.

2021. okt. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem őt véded meg, ha rosszat mondanak róla? Mellette kellene kiállnod, nem beszólogatók mellett...
2021. okt. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon kemény, hogy egyesek szerint nincs köze a húga problémáihoz. Mert az, hogy valaki 14 évesen kipakolja mindenét a közösségi médiás felületekre és hetente váltja a pasikat az igen is probléma.
2021. okt. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%
@14: Hát én már túl jól ismerem ezt a fiatal lányok feletti rendőrködést... A legtöbb esetben nem fedik a valóságot az ilyen pletykák...
2021. okt. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendőrködni kell fölötte, hanem szeretetteljesen, kedvesen bánni vele, úgy még arra is van esély, hogy rád hallgat.
2021. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is beszélgess vele. De ne úgy h kiosztod, hanem

kérdezd meg, hogy van, mi újság vele. Ha kérdezi a véleményed, mondd el neki. Egy 14 éves lánynak szerintem imponál egy 22 éves férfi véleménye.

2021. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
42%

14.

Egyetértek. Sokkolóak ezek a válaszok.

2021. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!