Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak szerintem durva ez egy...

Semmixd321 kérdése:

Csak szerintem durva ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Szóval a tesóm és az én szobám között van egy ilyen teazós tér. És van ott egy mini hűtő,meg ilyenek. És vettünk üdítőket. Neki XIXO teát meg colat nekem meg egy pár hellt. És arra jövök haza hogy a hűtő szinte üres. Ugyan is a gyerek meg itta az összes XIXO teát,és az összes colát. Meg a helleknek egy igen jelentős részét. És azóta fáj a hasa nyilván.És szerintem ez nagyon durva. Én napi 1 maximum 2 hellt iszok. És azért egy 10 éves gyerektől ez azért eléggé durva.

2021. nov. 23. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos a kisebbek nem tudnak olyan könnyen ellenállni dolgoknak. De azér amit csinált az tényleg kicsit túlzás. Meg kell vele beszélni, hogy ez nem volt helyes amit tett
2021. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Próbáltam de csak rám zárta az ajtót. Esetleg hogy tudnék szót érteni vele? Egyébként mikor kérdőre vontam akkor azt mondta hogy ˇ"ezzel mi a baj?"
2021. nov. 23. 21:24
 3/23 L.. István ***** válasza:
100%
Ha fáj a hasa akkor tanult belőle. Ha nem... akkor nem ő a legélesebb kés a fiókban. Nem lehet egyébként, hogy csak elrakta, vagy járt ott egy-két barátja?
2021. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
99%
"Az a baj, öcsi, hogy a hellek az enyémek voltak. Nem veheted el csak úgy, előbb kérdezz engem." 10 évesnek amúgy sem való ilyesmi.
2021. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem hinném mert egész nap egyedül volt otthon mert ugye "beteg" volt és hát akkor termelte be. Nem hiszem hogy fel jöttek volna a barátai mivel be volt zárva az ajtó.
2021. nov. 23. 21:37
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tanulni fog belole a sajat karan.
2021. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A cola meg az energiaital egyszerre az jó kis anyag egy tízévesnek...
2021. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Egy kis magas vérnyomás
2021. nov. 23. 22:56
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hála istennek, hogy a húsokat, csontokat nem pakolta egymásra!
2021. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Most igazából mi a kérdés?


Cola, Xixo, Hell, egyre megy, az összes hulladék szemét amit nem kellene napi szinten fogyasztania senkinek, és ha fogyasztja is csak limitált mennyiségben.


Mondom ezt úgy, hogy sajnos én is fogyasztom, de ettől még a tény az tény, egészségtelen szarok.


Felnőtt embernek sem kellene fogyasztania, nem hogy egy 10 éves gyereknek.

2021. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!