Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » El kell fogadni, ha egy...

El kell fogadni, ha egy testvér nem kíváncsi a gyerekre, csak a testvére “tartozékaként” tekint rá?

Figyelt kérdés
Az unokaöccsére, unokahúgára
2022. márc. 9. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
El. A szeretet nem lehet kierőszakolni.
2022. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

És akkor mi van? Nem érdekli őt, kész, el kell fogadni. Vagyis pontosabban de, a seg*eteket verhetitek a földhöz, de semmi értelme nem lesz.

Amúgy meg nem az ő gyerekei. Az én férjemék 7-en vannak testvérek, jóban vannak egymással, mégis egy szia, mizun kívül nem foglalkoznak egymás gyerekeivel, de egymással viszont rendszeresen beszélnek. Attól még megmaradhat a viszony.

2022. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén!

Ha nem fogadod el, akkor mi van?

Megszakítod a testvéreddel a kapcsolatot, ellenségeskedni kezdesz vele, vagy leíratod vele 100x, hogy "Igenis szeretem Pistikét!"?

Hagyd békén a tesód, ne forszírozd a dolgokat, majd idővel kialakulnak a dolgok, ahogy nő a gyerek,...vagy nem, de ez ne befolyásolja a testvéreddel a viszonyt!


(Én sem voltam oda a testvérem gyerekéért, egy hisztis, elkényeztetett kis szörnyeteg volt, ma már felnőtt és kifejezetten kedvelem.)

2022. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
El. Mi másként kellene tekintenek ra?
2022. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

Igen. Nálunk pl a nagynéném nem érdeklődik rólunk, mióta szültem, mert neki nem született még gyereke, ws irigy rám. Terhes már volt, de akkor még nem akart gyereket, elvetette, most meg nem jön össze lombikkal sem.

A férjem testvérét sem érdekli túlzottan a lányunk. Persze háttérképnek kitette, meg a facen is megosztotta, de kb semmit nem tud róla. Ettől mi nem vagyunk kevesebbek

2022. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, csak érdemes, mindenkinek könnyebb. Testvére tartozékaként sem tekint rá eset a közvetlen környezetemben, és bizony teljesen érthető a hozzáállás. Ahány élet annyi történet.
2022. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
El.
2022. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Miért kellene hogy érdekelje? Kötelező??
2022. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hogy a gyerek is a család tagja, esküvōkrōl, látogatásolból kihagyni, “gyerekmentes” övezetet csinálni a találkozókból
2022. márc. 9. 16:31
 10/20 Metionin ***** válasza:
92%
Persze. A szeretetet, érdeklődést nem lehet erőltetni. Igazából ahhoz, hogy valaki gyereket vállalt, a szülők tesóinak nem sok köze van.
2022. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!