Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek miért beszélt ki...

Szerintetek miért beszélt ki a testvérem a barátnőjének?

Figyelt kérdés

Nemrégiben elkötöztem otthonról ki külföldre. Utolsó napomon barátaimmal berúgtunk és volt vagy este 10 óra mire haza értem. A szobánkba kályhával fütünk mert öccsem 2en voltunk 1 szobában. Ő nem volt otthon elment és azt hittem majd csak holnap jön haza mert barátnőjéhez ment. Én úgy voltam vele hajnalba úgy is jön értem a kocsi arra a pár órára fölösleges befűtenem inkább jól betakaróztam magamnak aztán aludtam. De hajnalban még is hazajött öcsém baratnőjével együtt és nyílván hideg volt a szobában es ponr hallottam ahogy kibeszélt a barátnőjének. Azt mondta csöves vagyok (mikor több száz ezer ft-ot adtam neki és soha se kértem tőle vissza), meg hogy nagy embernek hiszem magam mert hogy hozzám senki se szólhat meg hogy én csak kockulok egésznap nem csinálok semmit se meg hogy külföldön is csak csöveskedni fogok meg tuti ki se fogok jönni vagy ha ki is jöcök úgy is haza megyek rövid időn belül Igaz kockultam sokat otthon de mindig azzal kezdtem a napomat hogy bevásároltam, a fát is én vettem, anyának is az összes aranyát kiváltottam amiért közel 1 millió forintot fizettem és még a fát is én vágtam össze apával még ő ha haza ér beül a kocsiba és lelép, ha pénze van elbassza vagy anyától kér vagy tőlem.

Nagyon rosszul esett hogy így kibeszélt és hogy ilyen véleményen van rólam én mindig azt hittem hogy felnéz rám mivel én akármiben amiben csak tudtam segítettem neki.


Én arra tippelek hogy az miatt mert nem fűtöttem be és mérges volt rám de akkor is nagyon rosszul esett és mióta kint vagyok (4 hónapja) mindig eszembe jut :/



2023. febr. 19. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Öcséd az egóját próbálta fényezni a barátnője előtt a te rovásodra. Ettől még valószínűleg felnéz rád de irigykedik is, hogy neked jobban megy.
2023. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%
Máskor inkább fűtsé be
2023. febr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Hát ez nem a fűtés volt.

Irigykedik. Talán a külföld miatt is.

Ne rágd magad ezen.

Inkább mutasd meg neki hogy még ennél is tobbre vagy képes.

2023. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Idegesíteni akar vele elhet.
2023. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem nyugi szerintem csak fel akart vági a csaja előtt mert nézd a másik oldalt :

a növérem megvette a fát kiváltotta anya aranyát fát is ő vágta össze ...

mi jönne le csajnak ez a csávó még fát sem tud vágni miért nem váltotta ki annyuk aranyát egyedül nem megy neki kell a növérke hozzá ja és még meg sem élek mert ha nem segít a növérem akkor éhen döglök mert balfa@ vagyok

Szerinted mit gondolt volna a csaja elmondom ja te ilyen vagy bocs lépek haza mert luzer nem kell

2023. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!