Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Másnak is nehéz megemészteni...

Másnak is nehéz megemészteni hogy a testvére eltávolodik tőle?

Figyelt kérdés
Testvéremnek van saját családja már, akik nagyon nem is kíváncsiak rám. Ha akarom látni tesómat főleg én keresem őt. Néha ő is keres, de főleg írogat nekem online. Úgy érzem ők csak sajnálatból / vagy kényszerből találkoznak velem. De lehet hogy rosszul érzem...
2023. febr. 22. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így kérdezd meg tőle.
2023. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja szerinte ez így normális és én nekem meg kell értenem, hogy neki saját családja van. Nekem is legyen csaladom...
2023. febr. 22. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Akkor el kell fogadnod, ha szerinte így normális. Ha nem megy, segítséget kérni menő és igényesség.
2023. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is teljesen normális, hogy neki a saját családja az első.
2023. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, de közben ő időnként panaszkodik, hogy meg van sértődve a felesége meg a fia, hogy én nem foglalkozom velük. Meg mindenféle gondjait nekem panaszolja el napi szinten a testvérem. De ha mondom hogy találkozzunk ők szinte sosem érnek rá.
2023. febr. 22. 11:03
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Megmondom őszintén nekem nem. Kiskoromban meg “kezdő” tiniként nagyon jóban voltam mindkét testvéremmel, de aztán eléggé eltávolodtunk egymástól, más utakra tévedtünk, és mára már alig beszélünk egymással, viszont ez egyáltalán nem zavar engem. Nem tudom miért van ez, de valahogy nem érzem szükségét a testvéreimnek. Élem az életem, van munkám, vannak barátaim, nekem így több nem is kell (és a testvéreimnek sem persze). Lehet a nagy korkülönbség (is) az oka, a nővéremmel ugyanis 10, a bátyámmal pedig 13 év a korkülönbség köztünk.
2023. febr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
El van foglalva a saját családjával, teljesen megszokott dolog.
2023. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na jó de mit csinálnál akkor ha közben meg folyamatosan panaszkodik, mondja a problémáit a családjáról.
2023. febr. 22. 14:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem is találkoztok akkor hogyan panaszkodik?
2023. febr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgyan ez van a Nővéremmek. Eddig mindíg én írtam párszót vissza írt és kérdezet aztán ennyi. Telefonon is csak én hívtam és mindíg lekeletet raknia mert dolga volt volt olyan hogy mondtam neki hagyuk egymást békén mert így semmi értelme és ráis nyomtam a telefont és hívot és nem voltam a felesleges magyarázatára kiváncsi egyetlen egyszer nem hívott fel csak ha én hívtam akkor beszéltünk pár szót és a lényeg az mikor már kinyomtam rá a telefont 3szór hívott kb elmagyaráztam neki hogy így semmi értelme tartanunk a kapcsolatot mert ha én nem hívom ő nem hív elre azt mondta én mondtam neki majd én hívom 🤨🤨🤨🤨😐😐😐😐... na mind1 utána direkt mondtam neki bármikor hívhatsz és nem mondtam ilyet. Azóta max 4szer beszéltünk úgy hogy én hívtam aztán meguntam és azóta nem hívtam és ő sem engem újév előt beszéltünk utoljára
2023. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!