Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Furcsa, ha egy felnőtt testvér...

Furcsa, ha egy felnőtt testvérpár nem találkozgat, beszélget egymással?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, anyósom vetette fel a férjemnek, hogy miért nem beszél a testvérével. Arról szó sincs, hogy ne állna vele szóba, ha épp családi összejövetel van, akkor beszélgetnek, de amúgy nem igénylik egymás társaságát, mert nagyon különböző emberek. Én nem tudom, hogy mi a jellemző, mert egyke vagyok.
2023. jún. 27. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem furcsa, van ilyen.
2023. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Mi négyen vagyunk testvérek, elég gyakran találkozunk egymással, évente legalább 6-8 alkalommal összejövünk családostól, még ha nem is alkalmas mindig mind a négyünknek.


Egyébként nekem is megvan a "kedvenc" testvérem, akivel egy húron pendülök, a másik kettő testvéremet ritkábban szoktam keresni.

2023. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, mi is így vagyunk a tesómmal. Ellenkező neműek vagyunk és a korkülönbség is nagy köztünk, úgyhogy egyszerűen nincs közös témánk.
2023. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen van.
2023. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mi meg egyátalán nem tartjuk a kapcsolatot a hugomal.
2023. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg testvér alig vagy nem is tartja egymással a kapcsolatot, amint kiszabadulnak a szülői házból és ráadásul mindenki más irányba ott elkerülhetetlen hogy eltávolodjanak egymástól.
2023. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 flora08 ***** válasza:
100%
Ugyanígy, mint ahogy írtad, a párom és a testvére sem beszélnek egymással. Kezdetben nekem is furcsa volt. Az én testvérem külföldön él, találkozni viszonylag ritkán tudunk, de rendszeresen beszélünk. A párom és a bátyja viszont egyáltalán nem tartják a kapcsolatot. Azt mondta, gyerekkorukban is csak veszekedtek, sosem találták a közös hangot. Mondjuk tényleg nagyon különbözőek. A testvére a többi családtaggal is elég távolságtartó. Pár órányira laknak, de egy évben maximum kétszer ha jönnek, fél napra.
2023. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyik tesómmal se tartom a kapcsolatot, nagyon különbözőek vagyunk. Az is igaz, hogy folyton csak veszekedtünk gyerekként :D

Őszintén szólva nincs is rá igényem, így tök olyan, mintha egyke lennék.

2023. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem teljesen természetes.
2023. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én alig ismerek olyan testvérpárt, akár egyneműek, akár nem, akik jóban vannak egymással. Olyat rengeteget, akik egyáltalán nem tartják a kapcsolatot egy-egy boldog szülinapot messenger üzeneten kívül, olyat is, akik maximum jópofiznak egymással ha muszáj találkozniuk, de olyanokat, akik őszintén jóban vannak egymással, nem sokat.
2023. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!