Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az normális ha a fiú lány...

Az normális ha a fiú lány testvérek 20 évesen nem szégyellősek egymás előtt egyáltalán?

Figyelt kérdés
2023. aug. 20. 13:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
65%
Itt van újra a meztelenkedős kérdező!!! Ugye emlékeztek rá? Én már vártam, feltűnt a csend, mint mikor a kisgyerek valamire készül, tudjátok 🤣🤣
2023. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Köves Márk Tibor válasza:
50%

Volt sógorom 40 éves volt, amikor fürdés közben még az anyja bejárt beszélgetni a fiához. A hátát is megmosta. Nővérem megkérdezte mégis mit csinál? Annyit felelt "Én neveltem fel, láttam már meztelen"


Rengetegen vannak, akik nem szégyenlősek a család előtt, ami engem megdöbbent. De ők ezt szokták meg, ez van. Sok ilyen családról tudok.


Gyerekként osztálytársam 15 évesen bugyiba és félmeztelen volt minden nyáron. Testileg 17 volt, de szellemileg csak 15 éves. Mi szerettünk vele beszélgetni, mert imádtuk a látványt. Neki nem tűnt fel, hogy mindig 10 fiú van mellette, ami ritka :D fogócskát szerettük. Meg felemelni magasra, meg vinni a karunkban mennyit tapogattuk a testét tyűűű... a lényeg, hogy ő se volt szégyenlős. Meglepődtünk ruhába jött suliba :) Azon pláne meglepődtünk, hogy milyen gyorsan megszerette a ruhát és viszonylag gyorsan annyiba hagyta a meztelenkedést.


Elképzelhetőnek tartom, hogy az ilyen családok nem fogják megcsalni a párjukat, mert nem izgatja őket a párjuk látványa. így mások látványa sem :) Ilyen is van.


Ismerősöm 22 éves fia hazavitt egy lányt. A lány meztelen járkált a lakásban. (Gondolom ez neki természetes volt otthon) És azt kérdezte az ismerősömtől, hogy "szép a teste? Mert mások szerint igen!" Annyit válaszolt, hogy öltözz fel!


Vagy a 19 éves két barátnő egy strandon öltözött át fürdőruhára, majd záráskor vissza ruhára. Rengetegen voltunk a strandon.


Ez mind az otthoni nevelés eredménye, hogy ki mit hoz otthonról. Elképzelem, hogy egy ilyen lánynak lesz barátja és hamar kialakul a féltékenység, mert a lány mondván "mutogatja magát", meztelenkedik. Ráadásul ez bűncselekmény is egy strandon.


Szóval én nem tartom normális dolognak, ha otthon meztelenkednek. Fel is jelentheti bárki a családot, hogy pl. a szülők nézegetik a gyerekeiket meztelen, mert ez félreérthető és egy ilyet senki nem fog aztán lemosni magáról, ha megvádolják.

2023. szept. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%
Normális. Mi sem vagyunk azok egyáltalán.
2023. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
8-as milyen érdekes. A skandinávok magyarok? Náluk természetes az egymás előtti meztelenkedés, családi együtt fürdés és szaunázás(természetesen mindkettőt meztelenül)
jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!