Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elmondjam a megcsalast a...

Elmondjam a megcsalast a testveremnek?

Figyelt kérdés

A testverem es férje között jo ideje rossz a házasság.

A csaladban ezt szerintem mindenki tudja.

a nőverem el is mondta nekem, hogy ő meg is csalta a férjét.. nem is egyszer. (Ez kb 2-3 eve volt, azota nem tudom volt-e valami)

Persze bennem is feljött a kérdés, hogy ha ilyen szinten van, miert nem válnak el.

Válasz mint sok ilyen házasságban: hitel, ház, anyagiak, és persze a gyerek. Azonban nemrég tudomásomra jutott a munkahelyemen (ahol megszokott fordulni a sogorom szinten munkaügyben) hogy bizony nem egyoldalú megcsalásrol beszélünk, ugyanis a férj is félrelépett. Egy személyről tudok biztosan, de kitudja még hány volt ott is...

Kérdesem:

Te elmondanád a testvérednek,ha ezt megtudod, de azzal is tisztaban vagy, hogy ő is tett már ilyet?

Bele kéne avatkoznom a házasságukba ezzel? És miként kéne viszonyulnom ezek utan a sogoromhoz ha talalkozunk?

Hányingerem van, ha rágondolok, de végülis nem csak ő az áldozat itt. Ámbár, forditott esetben én is elvárnám,hogy szoljon a tesom..zavaros de érdekel a véleményetek.


2023. aug. 24. 21:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem tenném.
2023. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem szólnék és nem is fogja érdekelni a testvéredet, ők nem szerelmi házasságban vannak már, ahol rosszul tud esni egy megcsalás.
2023. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
38%
Elmondanám.
2023. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Ne inkább.
2023. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
64%
elmondanám. De indulj ki magadból. te is örülnél neki.
2023. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, milyen a testvérem. Ha úgy állna hozzá, hogy ha a férje csalja meg őt, "az más", és akkor égszakadás, földindulás, "mocskos áruló, hogy tehetett ilyet", miközben úgy tesz, mintha ő nem követte volna el ugyanezt, akkor nem.

Ja, és a körülményektől. Ha a testvéremnek valójában lenne hová lépnie, és néha kacérkodik is a gondolattal, csak az új helyzettől való félelem vagy a házasság "halottnak nyilvánításának" lelki nehézsége tartja vissza, akkor talán elmondanám, remélve, hogy ez megadja a lökést hogy kimondják, jobb külön, és mindketten boldogabb életet kezdhessenek.

Ha tényleg elúszott lakhatás és anyagi csőd várna rájuk egy válással, a kölcsönös megcsalás tudatától pedig csak még keserűbbé válna a kényszerű közös élet, akkor megintcsak inkább nem mondanám el.

2023. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%

Én annak vagyok a híve hogy az igazsáf derüljön ki, hogy a résztvevők teljes tudásuk birtokában egyenlő esélyekkel dönthessenek a sorsukról. Így érzem igazságosnak, akkor is ha fáj.

Ugyanakkor ebben a speciális helyzetben, szinte oly mindegynek érzem. Lehet tud is róla...

2023. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
75%
Ne mondd el ne avatkoz bele ez az ő dolguk
2023. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
63%
8 válaszolnak igaza van ne szólj bele más dolgaba szerintem te se örülnél neki most egy ilyen idő szakonennek át lehet hogy pár hét múlva jobb lessz minden és ugye te se akarod még jobban szét cseszni a dolgokat közöttük
2023. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
40%

Kérlek olvasd végig. Én elmondanám. Csak gondolj bele, az ilyen házasságnál minél előbb történik, annál könnyebb a válás. Ahogy telik az idő, annál jobban romlik a kapcsolatuk, nehezebb lesz a helyzet.

Vagy ott a másik lehetőség. Még nincs késő, ha rászánják magukat helyre tudják hozni, akár szakember segítségével. Mindketten hibások, talán ezt beismerik és megbocsátanak egymásnak.

Én mindenféleképpen szólnék, mindenkinek jobb lenne.

2023. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!