Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek? Nagyon zavar.

Mit tegyek? Nagyon zavar.

Figyelt kérdés

A testvérem 14(L), én 16(L) vagyok. Mostanában hasonlítani akar rám, és ez nagyon zavaró/idegesítő. Régebben, ha beszéltem valakivel, kikereste a követéseim közül, és ő is ráírt, pedig köze sem volt hozzá, és ráadásul eléggé kellemetlen volt utána nekem. Nemrég elkezdett bekövetni olyan énekeseket, akiket hallgatok, a ruháimat akarja hordani, a dolgaimat akarja használni. Nyilván ez minden testvérnél ,,megszokott" valamilyen szinten, de én már ezt nem érzem így. Ő nagyon makacs, és sokszor csúnyán és lekezelően beszél velem, de én legtöbbször már vissza se szólok neki, nem érdekel. Most megpróbáltam megmondani neki, hogy zavar amit csinál, és úgy érzem, "elveszi a személyiségem", erre elkezdett velem veszekedni, és azt mondta, hogy nem akar olyan lenni mint én, és hagyjam már békén.

Mással volt már ilyen? El fog ez múlni?



márc. 22. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

El fog múlni.

Mintakép, példakép vagy a számára. Köszönd meg, és mutasd meg neki a saját jó vonásait, vonzó tulajdonságait.

márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Vágj bele valami olyan dologba, amiben biztos nem fog követni, mert neki nem menne. Pl neked menne a bunjee jumping, de neki nem, próbáld meg azt - ez csak egy példa persze, de talán érthető. Ha mondjuk fél a víztől, akkor kezd el szinkronúszni, és abban nem fog utánozni.
márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
2 - Nem a hugi ellen kell dolgozni, hanem érte. Hogy ő a saját értékeivel a saját "jó" dolgait érje el.
márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
A testvéred. Felnéz Rád. Neked ettől nem leaz rosszabb, támogathatnád.
márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Darius- ***** válasza:
20%

Tudod mi az a Beluga ?


Valami jó erősre válts, de csak szóban. Ha leutanoz úgy kidől, hogy nem lesz kedve majd folytatni. Szurkolók.

márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
3 Most ha, tegyük fel, a kérdezőnek pont bejön a szinkronúszás és a huginak nagyon nem, akkor miért ne próbálhatná ki a kérdező? A hugi miatt ne próbálja ki? Bocs, ha kötözködőnek tűnök, de nem látok rosszat abban, hogy a kérdező olyan dolgot próbáljon ki, ami neki tetszik, de a huginak nem.
márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Mi az, hogy "elveszi" a személyiséged? Annyira törékeny vagy, hogy ha bárki hasonlít rád, akkor már nem is érzed senkinek magad? :D Szánalomhegy.
márc. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kétségbeesetten akar idősebbnnek látszani a koránál és ehhez a nővér jól jön, ezáltal szeretné megvalósítani, nagy valószínűséggel...

Szerintem sokat nem lehet tenni, előbb-utóbb elmúlik ez az időszaka.

márc. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Ez szerintem aranyos. Mint testvér közel kerülhetnétek egymáshoz. Lehetne sok dolog együtt. Vedd a példám: a nővérem 8km-re lakik tőlem és fél évente beszélünk ha én hívom. Ezt szeretnéd? Inkább csináljátok közös programokat.
márc. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes, én meg 14 éves koromban megőrültem, hogy csak azt a zenét lehetett hallgatni, amit bátyám szeretett. Örülj neki, hogy valaki érdeklődik az iránt, ami iránt te is, ha csak egy rövid ideig is.
márc. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!