Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Valami jó tréfa április elsejére?

Valami jó tréfa április elsejére?

Figyelt kérdés
Az öcsémet (12 éves) szeretném megtréfálni, amibe belevonnám a nagyszüleim is. Nem olyan tréfát gondoltam, hogy pl. Só a fogkefével, vagy fogkrém a cipőben, mert a nagyszüleim nem díjazzák az ilyesfajta tréfákat. Tehát valami összeesküvés, becsapás lenne a legcélszerűbb.
márc. 31. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Én anno húgomat győztem meg hogy láthatatlan. Persze előtte rákészültünk nagyszüleimmel, csináltam róluk fotókat, meg mondtam hogy nagyon lepődjenek majd meg stb. Aztán előadtam hogy bűvésztrükköket tanulok, és tanultam egyet ami láthatatlanná tesz. Ráraktam egy pokrócot húgom fejére, mondtam valami varázsigét és lerántottam róla. Természetesen nagyszüleim meg anyám "nagyon meglepődött". Aztán mondtam húgomnak álljon oda nagyszüleim mellé, csinálok egy fényképet. Megnyitottam az előre elkészített fényképet és azt mutattam meg neki. Teljesen elhitte hogy láthatatlan. Mondjuk csak 10 éves volt, én meg 14. Egy 12 évest nem tudom hogy meg lehet-e ilyenről győzni
márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Darius- ***** válasza:
66%
Lehet kapni olyan tükröt, amelyik torzítja az ember igazi alakját. Egyszer hat, de akkor durván. Úgy kell kicserélni, hogy ne látszódjon. Nem muszáj április elsején, mert akkor fel vannak készülve. Nekem még mindig megvan ez, és vendégek érkezésekor használatban lehet.
márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Tátogtam mintha hang nelkul beszélnék es rokonom is , úgy nézett ki mintha beszélnénk.

Unokahúgom kb 7 eves volt es elkezdett ordítani jaj süket vagyok nem hallok semmit 🤣🤣

ápr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Főnököm összehívta az összes dolgozót megbeszélésre. Mikor odaértünk a tárgyalóba, akkor mondta, hogy áprilisi tréfa, mehet mindenki vissza a helyére.
ápr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Valami nem túl erőset. De olyat amin lehet röhögni!.


Pl èn annó vettem műlegyeket ès az asztalra jól latható helyre tettem őket mikor senki nem volt a helysègbe.


Nagyapám mikor meglátta óvatosan lesből becserkèszte őket a lègycsapóval ès tiszta izomból hülyère verte őket! "Nem èrtette hogy mèr pattog fel a döglött lègy vagy 40cm magasra mikor èpp üti!

Így mèg jobban csèpelte.

Nekem meg már folyt a könnyem ,ès alig bírtam visszatartani a röhögèst.



Öregekkel a meghalt,stb ès ilyesmivel nem illik viccelni.

Ahogy öregszik az ember egyre gyengèbb a stressz tűrő küszöbje.

ápr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja. hogy öcsèdet.. Azt hittem a nagyszüleid.


Hülyesèg tárháza vègtelen.

Tekerd be a wc ülőkèt átlaccó folpakkal.


Vagy adj egy parkfisnyelet a kezèbe hogy tartsa már a plafonhoz vele azt a vizesbödönt. "Azt otthagyod.


Esetleg eljátszátok hogy nyert az öreg a lottón, aztan vagy 2 napig had örüljön magának!

ápr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok, hogy a nagyi felcsapott hippinek és 1 éves túrára indult egy motoros bandával.
ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:(
ápr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!