Testvér átvert?

Figyelt kérdés
Ma megkérdezte, hogy övé lehet-e az elektromos rollerem és mondtam, hogy sajnos nem mert szűkössek az anyagi helyzeteim és elakarom adni egy kis plusz pénzem lesz. Erre azt mondta inkább eladod mint a testvérednek add? Ezt nem értettem miért írt ilyet.. Aztán hazaértem és sehol se volt a rollerem elvitte... És anyum itthon volt és neki behazudta, hogy én azt írtam persze viheti és full komolyan behazudott mindent anyum elhitte, mert hát miért hazudna neki és elvitte.... Ezek után már nem tudok ugyanúgy ránézni nagyot csalódtam benne és a saját testvérem és ilyet tett. Minden nap csalódik az ember, de már a saját családjában is az azért durva. Kiben bízhatok meg ha már a testvéremben sem?

máj. 11. 22:40
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
89%
Hány évesek vagytok? Nagyon szomorú az ilyen.
máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
0%
Erkölcsileg mindenképpen elítélendő a dolog, de sajnos most azt kell mondjam, hogy ebben az élethelyzetben jól tette. Ha egy lépcsőházból tulajdonította volna el egy idegen rollerét, azt mondom én is, hogy undorító. Így nem az.
máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

17 vagyok ő meg 19



2es hogy érted hogy ebben az élethelyzetben. anyagilag én állok rosszul

máj. 11. 23:22
 4/35 anonim ***** válasza:
72%
Elmesz , lebaszod, elhozod, eladod . Problema megoldva
máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
4es oké de azért nagyot csalódtam.
máj. 11. 23:26
 6/35 anonim ***** válasza:
0%
#3 Figyelj, én, ha a testvéremmel jó kapcsolatot ápolok, nem bírnám megtenni, hogy egy random idegennek adjam el a rollerem, a saját vérem helyett, akiről nagyjából tudom, hogy mit fog csinálni az eszközzel, hiszen születésem óta ismerem. Illetve a korod sem indokolná, hogy olyan rossz anyagi helyzetben legyél, hogy ne kaphassa meg a testvéred azt a járművet. Ha 47 éves lennél, önálló keresettel, saját biztosított egzisztenciával, akkor megérteném, hogy fáj, de így semmi okod haragudni a testvéredre. 99%, hogy nem magadat tartod el, és nem teljesen saját pénzből vásároltad anno a rollert.
máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
2%
Aki pártolja a kérdezőt az sincsen teljesen rendben mentálisan.
máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
82%
Na ezért részben örülök, hogy egyke vagyok, nem kerülök ilyen helyzetbe. Ami enyém az az enyém és szerintem erre a szüleiteknek már gyerekkorban meg kellett volna tanítaniuk a tesódat.
máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%

Hárman vagyunk testvérek. Mindig elcsórtuk egymás dolgait régen. Felnőttként azért más. Volt, hogy az utolsó ezresemet adtam a húgomnak és én nem vacsoráztam. Ugyan úgy a nővérem húzott ki engem a bajból nem egyszer, én is őt (anyagiakról beszélek).

De, és itt jön a de! Hogy bármi elvárás legyen a másik felé, hogy ezt vagy azt add ide, vagy adjál pénzt nem érdekel, hogy neked épp mire kell, azt senkitől sem szabad eltűrni. Nyilván te sem unalmadban szeretnéd eladni a rolleredet. Gusztustalan, amit a testvéred csinál, hogy azt hiszi neki minden csak úgy jár. Ő nincs rád tekintettel? Akármire is kellhet a pénz. Akkor vegye meg szépen és támogasson ezzel téged....

máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
9es hát igen de sose adna nekem pénzt :) sose vártam el tőle, de mindennek van egy határa ez most durva volt.
máj. 11. 23:41
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!