Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális a nővérem, ha azon...

Normális a nővérem, ha azon kiakadt, hogy azt mondtam nem szeretem a sertéshúst?

Figyelt kérdés
Meglepődött, utána meg elkezdett gúnyolódni ezen, mikor náluk voltam, és sertést sütött, és az mondta, hogy ugyebár én nem eszem meg a sertéshúst, akkor nem is ad belőle. Mondtam, hogy a csirkét jobban szeretem, de nem azért mert akkor épp azt csinált, hanem épp bevásárolni készültem, és mondom neki, hogy csirkét akarok venni. Mondta, hogy miért nem veszek sertést. Mondom én a csirkét jobban szeretem. Mikor hazértem whatsappon megkérdezte, hogy sikerült húst venni? Írtam miket vettem, erre azt írta, hogy aha, a lényeg hogy csirke legyen. Amit gondolom szintén gúnyból írt. Nem is értem, hogy ezt hogy képzeli, hogy meg akarja mondani, hogy sertést vegyek mert az milyen jó? Ő meg a csirkét nem szereti, nem is szoktak venni. De én elfogadom, nem mondtam neki, hogy vegyenek és csináljanak csirkét. Azóta is meg van sértődve. De a párja is csodálkozott? Mi van ebben olyan nagy dolog? Azt hittem normálisan el lehet mondani neki. A párja meg azt kérdezte, hogy áttértem valami más vallásra? Ezt sose fogom megérteni, hogy miért nem lehet elfogadni más ízlését? Sütöttem már jó párszor sertést, és mindig azt hittem, hogy na ez most jó lesz. De mindig volt valami mellékíze, ami nem tetszett, rágós volt, és zsíros. Másnál is fordult már elő ilyen, hogy a testvére nem tudta elfogadni azt, ha valamit nem szeret?

máj. 13. 23:19
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy undorodom tőle, csak azt hogy nem szeretem, és szerintem a csirkehús jobb.
máj. 13. 23:20
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Én is ugyanígy vagyok. Én a baromfit (főleg a csirkét) részesítem előnyben. Megeszem a disznóhúst, olykor a marhát de nem vagyok oda értük. Bár hazudok, mert például az oldalast kifejezetten szeretem, plusz kolbász, szalámi, sonka jöhet. De egy disznópörköltnek a szagától is rosszul vagyok, nem tehetek róla. A vadhús, borjú, kecske stb. meg végképp szóba sem jöhet.

Lehet, hogy attól alakult ez így, mert nagypapámnak baromfi üzlete volt és ingyen hozta nekünk a húst, ezt szoktam meg. Édesapám nagyon kényes a húsra, ő még csirkéből is csak a mellét...szóval jól "megkaptam"...

máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Vihar egy kanál vízben.
máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Miken nem képesek hisztizni az emberek.
máj. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Túl sok kettyós van szabadon. kár volt bezárni a diliházakat.
máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk az számomra nem derül ki hogy a tesó min sértődött meg

Az oké hogy meglepődött de ez legyen a legnagyobb gond

máj. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Én sem szeretem a sertés húst.

Pl rántott húsból csak a csirkemellet szeretem, a karajt nem bírom, nagyon tömény és rágós.


A disznó többi részét szintén nem szeretem, talán egyedül a sertés comb, amit darált hús formájában megtudok enni, pl fasírtba.


De a csirkmell bármilyen formában jöhet.

Pörkölt is csirkecombból a legfinomabb, illetve a rántott csirkeszárny.


De a sertésnek nem tudok mondani olyan részét, amit szeretnék.

máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Ne tudd meg én mit kaptam azért, hogy a kiwit héjastól eszem. Hogy képzelem, hogy nem pucolom le. Egyesek tiszta idióták lesznek, ha eltér a másik ember ízlése az övéktől. Ignoráld
máj. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Én a pörkölteket nem eszem. Vagyis, jobban mondva 2 félét megeszek, a többit nem vagyok hajlandó. Nekem senki nem szólt még be ez miatt.

Kérdező, szard le.

máj. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
És emberek jönnek kielemezni a történeteket.
máj. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!