Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a bátyámmal?

Mit csináljak a bátyámmal?

Figyelt kérdés

Elégé gyerekes dologról van szó:egyik nap arra értem haza hogy egy tolvaj ib@nc vagyok mert állítólag megettem a csokiját és azóta nem beszél velem.

Ez zavar,mert mégis csak a testvérem,de 23 éves és kicsit nehéz elhinni hogy ennyire gyerekes,főleg hogy tudja hogy nem is voltam otthon amikor "eltűnt" csokija.

Ez 4napja volt és azóta még köszöni sem képes,úgyhogy kezd zavarni a dolog.

19L



2013. máj. 4. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen ennyi ésszel....
2013. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1 csoki miatt?:D

igaz én is mérges lennék,de mondanám hogy egészségedre osz't mennék dolgomra... de ha annyira idegesíti vegyél neki egy csokit. te se halsz bele..

2013. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

derék bátyád van :D gyengén gyerekes...

24f

2013. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 acelsziv ***** válasza:
62%
Talán ideje volna külön költöznie. akkor biztonságban lennének a csokikái. Gyerekes majom...
2013. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem arról van szó hogy belehalnék,kapott is csokit,annak ellenére hogy nem én ettem meg az övét,de kidobta,inkább az zavar hogy ennyire gyerekes és nem képes végiggondolni hogy ha nem is voltam otthon akkor nem tudom megenni a csokit,és hogy ennyi miatt bunkó

és igen,az ész kérdés:ő az élő bizonyíték arra hogy az ember hiába szerez jó jegyeket és tanul sokat még lehet egy barom

2013. máj. 4. 20:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

legjobb barátnőm apjára emlékeztet, ott arról volt szó, hogy a csaj tényleg megevett egy szelet rántott húst ami az övő lett volna, és két hétig nem köszönt neki:D

ne foglalkozz vele.:)

2013. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

nekünk a tanárunk mondta (viselkedéskultúra tanár) hogy csak diplomással ne álljatok le veszekedni.

és nagy igazságot mondott, ugyanis tapasztaltam rokonságban is...

2013. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Vegyél neki egy másik ugyanolyan csokit, mondd el neki, hogy tényleg nem te etted meg az előzőt, és most már hagyja abba a gyerekeskedést, egye meg a csokit és felejtse el az egész hülyeséget. Remélem, újra jóban lesztek!!!
2013. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

már kapott csokit és magának is vett,de azóta sem beszél velem

mindig gyerekes volt de ez már tényleg túlzás,főleg egy elvileg érett,felnőtt férfitól...

2013. máj. 20. 20:38
 10/12 anonim ***** válasza:
azóta nem beszél veled? :D te jó ég. agyilag amúgy rendben van?
2013. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!