Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit tennétek? NEM TÉREK...

Ti mit tennétek? NEM TÉREK MAGAMHOZ!

Figyelt kérdés

sziasztok!

nem térek magamhoz,esküszöm.. kérném a segítségeteket!

17 éves lány vagyok. a hugom 12. 5-es.

egyszerre értünk haza tesómmal. mivel én járok cheerleading-re,így ma volt edzésem. 2-tól 4-ig.de mivel ma hamarabb ért véget az edzés,mert elkellett mennie az edzőnek,3kor lett vége,és negyed 4-re értem haza.. na ez nem lényeg.. a lényeg: ahogy beléptem az ajtón,nyögéseket hallottam. anyunk nincs itthon,mert dolgozik akkor ki a franc lehet?? felmentem az emeletre,és mit láttam? A 12 ÉVES HUGOMAT DUGJA EGY 15 ÉVES KIS BAROM!!!! a meglepődöttségtől és az idegességtől elkezdtem kiabálni,hogy mi a franc folyik itt,a srácot felpofoztam,és kidobtam a házból.. a hugomnak is adtam 1 taslit... hogy hogy képzeli 12 évesen.. utána bocsánatot kértem,és elmondtam neki mindent a védekezésről stb... de ez brutál!! azt mondta ne mondjam el anyunak.. de tartsam magamban? 12 évesen szexeljen?? 18 éves korára égjen ki,és ne legyen majd gyereke? meg ne élvezze a szexet?? vagy mi? jó örüljek h nem bokorban csinálják de 12 évesen? jó 17 vagyok,de én még 12 évesen játszottam,és babáztam nem szexeltem!!!! nem tudom mit tegyek.. elmondjam az anyámnak? vagy tartsam titokban?? mégis mit tennétek? tanács talan vagyok. ne haragudjatok ha nem fogalmaztam helyesen,meg össze vissza de az idegtől széét megyek... a vérnyomásom az egekben van.. én sem vagyok már szűz,de nekem 2 éve h van barátom.. tesómnak még rendesen menzesze sincs!! ÁÁ.. tanácsot kérnék!:( köszönöm.


2013. máj. 31. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/131 anonim ***** válasza:
95%
É szólnék a szülőknek ez nem olyan téma amit egy testvér eltitkolhat. Pár év múlva terhes lesz majd a fejedhez vágja, hogy te tudtad aztán majd még te lesz a hibás a család szemébe.
2013. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/131 anonim ***** válasza:
66%
Véletlenül nem csináltátok a tesód elött? Lehet kiakarta próbálni de ez akkor sem mentség. Szólj a szüleidnek ez azért dúrva.
2013. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/131 anonim ***** válasza:
96%
Jól tetted, h felpofoztad őket. Szerintem is mondd el, ez durva.
2013. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/131 anonim ***** válasza:
94%

Én elmondanám, ez nem olyan, amit titkolni lehet..

A 15 éves srác ráadásul BŰNCSELEKMÉNYT követett el!!!!!!!!!!!!!!!!


Mi van ha a tesód terhes lesz?

Védekeztek végülis?....ha nem akkor kérlek tte most azonnal rohanj orvoshoz, hogy kiszakadt a gumi vagy valami, és adjanak neked eseményutánit....vetesd be a gyerekkel, mert még a végén úgymarad, akkor lecsukják a fiút, de elveetik a húgodat is a szüleidtől...most nem mégjobban megrémíteni akarlak.... De sűrgősen derítsd ki, hogy védekeztek-e... Ez a legfontosabb

2013. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/131 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem szólsz anyudnak, akkor tesód semmibe vesz és ismét 1 hét után talál megint valakit, ebbe biztos lehetsz és majd rád kiabálja hogy "azt csinálok amit akarok, úgysem mersz szólni anyunak"

Mondjuk te sem van az est fénypontja ha 17 évesen már nem vagy szűz, de ez ellen nem lehet mit tenni.

Hazaér muter, szólj neki, vagy máskor nem segítek neked.

20/F

2013. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/131 anonim ***** válasza:
88%
Jézusom, ez olyan durva, szinte gyomorforgató! Igen, mindenképp mondd el a szüleidnek!
2013. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/131 anonim ***** válasza:
30%

Igen, szólnék nekik. Először talán célszerű lenne anyukádnak elmondani, nyugiban.


De ennek mi köze ahhoz, hogy később lesz-e gyereke?

2013. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/131 A kérdező kommentje:

attól félek ha elmondom tesóm örökké megutál!.. de inkább utáljon mint hogy elb*ssza az életét!

nem akartam őket felpofozni,de mit tehettem volna? és amikor kikaptam az ágyból a srácot láttam rajta gumit,szóval ettől nem félek.. de akkor is 12 évesen??????????? ha én idegsokkot kaptam,akkor anyám???????? őt a mentő viszi el szerintem... ( ne adj isten) megmondtam hugomnak,vagy ő mondja el,vagy én,de viszont én hétfőn megkeresem a srácot,és kibelezem! inkább 1 napot nem megyek suliba,de megkeresem,és széjjel ütöm! mit képzel 12 évesekkel dugni?? dugjon egy maga korút! ha lenne a tesóm kb 15-16 más lenne.. nem szólnék. de 12 évesen? amúgy nem.. soha nem szeretkeztem előtte vagy hogy hallja a barátommal... ha csináltuk is és itthon volt ne adj isten,akkor nagyon halkak voltunk.. és éjszaka amikor már aludt.... de akkor is!?!?! ez a menő a 12-13 évesenél? szexelni? áá.. ha megtalálom azt a gyerekeket. megkapja a magáét......

2013. máj. 31. 18:23
 9/131 anonim válasza:
93%
Mindenképp mondd el a szüleidnek! Lehet, hogy haragudni fog rád emiatt egy ideig, de ez valóban nem olyan dolog, amit eltitkolhattok a szüleid elől.
2013. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/131 anonim ***** válasza:
93%
ha ez igaz akkor azonnal mondd el a szüleidnek. Lehet h ha húgod megutál egy időre de pár év múlva be fogja látni h igazad volt
2013. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!