Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egy hazugságot akarok bebizony...

Magyar123 kérdése:

Egy hazugságot akarok bebizonyítani a tesómmal kapcsolatosan kérem segítsenek? Fontos! Tesó 24-éves fiú. Én 14 fiú.

Figyelt kérdés
Egy hazugságot akarok bebizonyítani a tesómmal kapcsolatosan. Fontos! Tesó 24-éves fiú. Én 14 fiú. Amikor a tesóm fát vágott hallottam hogy anyáról olyanokat mond hogy megint sok esze volt hogy a görcsös fákat rakta ki neki. Ezt elmondtam anyának, anya meg apának. Kitört a veszekedés. Anya nekem hisz, apa a tesómnak. Pedig tisztán hallottam hogy mit mondott. Apának is beszeretném bizonyítani mert nekem van igazam. Hogy csináljam? SEGÍTSETEK LÈGYSZI!

2013. jún. 22. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért mondtad el anyudnak?

Nem tudod bebizonyítani. Egy állítás, egy ellenállítás. Ha nem hallotta más, akkor sehogy.

2013. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A tesóm barátnője is ott volt
2013. jún. 22. 21:19
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Mégis mi értelme volt elmondani? Miért kevered a sz.rt?
2013. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem szeretem az árulkodó embereket. Olyan besúgóféle... remélem megtanít az élet arra,hogy semmire sem mész árulkodással és sunnyogással, sunyisággal. Te az a s.ggnyaló fajta vagy ugye? Akinek nincs gerince... Jellemtelen gyenge ember...
2013. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát Te aztán rendes testvér vagy!!! Akinek ilyen testvére van, annak már nincsen szüksége ellenségekre az biztos...
2013. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mert a tesóm is mindïg baszogat engem most viszza kapta de így is énbasztam rá segïtség
2013. jún. 22. 21:26
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
minekt a szüleink úgy neveltek h nem árulkodunk. Persze ha szükséges elmondjuk de feleslegsen egymást bemocskolni nem. Olyannyira, h ha ilyenen kaptak minket akkor nem lett büntetés, megmondták h még egyszer ne, az árulkodónak ugyanúgy megmondták h nem szabad. Olyan sikeres volt h annyira összetartunk még felnőtt fejjel is, h már sok ismerősünk megjegyezte h közénk semmi nem ver éket, foggal körömmel védjük egymást...szóval gondolkozz el ezen h neked mennyivel lesz jobb ha a tesód idegességében mondott vmit és ezzel megbántjátok anyukátokat..
2013. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na. Van apa meg két fia elváltak a nóvel.

APa maradt 2gyerekkel

. Van anya meg 1 lànymeg én anya elvált


ÉS igy jöttbk össze

2013. jún. 22. 21:34
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ezt vmelyik másik kamu kérdésedhez akartad írni magyarázkodásnak?
2013. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu ez a nagy segïtség??????
2013. jún. 22. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!