Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti megengednétek, hogy a...

Ti megengednétek, hogy a húgotok hozzátok költözzön?

Figyelt kérdés
Problémák vannak itthon és azon gondolkozok egy ideje, hogy a bátyámhoz milyen jó lenne oda költözni. Ti mit szólnátok hozzá, hogyha a húgotok hozzátok akarna költözni? Örülnétek neki? Vagy tehernek éreznétek?
2013. aug. 1. 19:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek vagytok?

Párodnak van barátnője?

Keresel/dolgozol?

2013. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nincs tesóm, de egyszer felkerült ilyesmi témába a férjem húgával kapcsolatban. Ő azt mondta, hogy ha problémái vannak a tesójának, átmenetileg néhány napra jöhetne, itt aludhatna, de tovább nem. Felnőtt ember, van hol laknia, a problémáit meg meg kell tanulni megoldania.

Bár nem tudom, te mennyi idős vagy és mik a problémák, sok mindentől függhet.

2013. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Én 18 vagyok, tesóm 25.

Nincs neki komoly barátnője.

Nem. Suliba járok még.


A probléma meg ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2013. aug. 1. 19:51
 4/30 anonim ***** válasza:
68%
Pár napig maximum megengedném, de tovább nem. Bár ez tesója válogatja. Az enyém sajnos előszeretettel használja ki azokat, akik hagyják magukat.
2013. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Páromnál ugyanez a helyzet. Egyedül lakott, miután a szülei elváltak, a húga nem jött ki túl jól az apjával, ezért odaköltözött a bátyjához. Elég nagy a lakás kettőjüknek, én nem lakom ott, annyira ( még ) nem komoly a dolog. Sokszor alszom náluk, de nem zavar a húga, sőt, nagyon is jól elvagyunk. Szerintem ha jó a kapcsolatod a bátyáddal, akkor nem fogja zavarni.
2013. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
51%
Hát azért nem mindegy, hogy egy fizetésből csak magamat kell fenntartanom, vagy még egy embert. Emelkedik a rezsi, dupla annyi kaja kell. Ha nem keresek nagyon jól, akkor nem örülnék, ha a húgom hozzám akarna költözni.
2013. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
Én örülnék neki! Szívesen látnám.
2013. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%
En is orulnek neki! A hugomat barmikor,barmilyen korulmenyek kozott szivesen befogadnam,akar evekre is.Az anyagi oldalat nezve a dolognak pedig szivesebben vasarolok neki mint magamnak,mert bar mar reg nem kislany,olyan oszinten orul meg egy aprosagnak is.Egy tal etel plusszban meg aztan tenyleg nem a vilag vege.
2013. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én megengedném, ha anyagilag megtehetném, vagy a szüleink rendeznék a húgom részét.
2013. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak egy tál ételről szól. A szülei nyilván semmilyen támogatást nem adnának, ezért a testvérnek kéne állnia mindent. Iskola, utazás, ruhák, tisztálkodószerek, tankönyvek, füzetek, stb... Ráadásul bármikor párt találhat a testvér, és akkor mi lesz a húgával? Ott marad a nyakukon?
2013. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!