Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan toljak ki a tesómmal? 13/L

Hogyan toljak ki a tesómmal? 13/L

Figyelt kérdés

Már annyira elegem van belőle, hogy én ezt már nem birom tovább. Bármit mondok neki azt mindenkinek elmondja, kitalál hazugságokat hogy én miket csinálok és elmondja anyának az meg neki hisz és én vagyok letolva. Amikor összeveszünk akkor mindig ő kezdi de én rám fogja és anya elhiszi, de csak akkor kötekszik velem ha nincs itthon apa.

Eléggé rossz gyerek már mindenről letiltották. De én ezért bosszút akarok, hogy vegye már észre hogy ki is ő. Légyszi értelmes válaszokat írjatok, mert nem olyanra vagyok kíváncsi hogy minek kell vele kitolni még gyerek?!!!

A tesóm: 12/f


2013. aug. 6. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Alvás közben öntsd le egy vödör vízzel

Sózd meg a reggeli teáját, kakaóját

Kend be erőssel a fogkeféjét

2013. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Vagy vágd le neki éjjel a láb ujjait.
2013. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden rosszaságnál puszild arcon,főleg a barátai előtt.
2013. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
a baratai elott mond hogy pl " anya uzeni hogy megtalalta a macis parnadat" muhahahaha
2013. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi :)

habár szopja az ujját. ezzel lehet valamit kezdeni, hogy ilyennek szivassam

2013. aug. 7. 00:00
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
háh persze fotózd le és rakd fel facebookra vagy ha nem akarsz nagyon genyó lenni zsarold vele amíg nem lesz veled normális
2013. aug. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utcsót nem ajánlom. A kis genyó képes lefotózni valahogy amikor magadat vakarod meztelenül a fürdőszobában, és nagyot fogsz koppanni. Inkább nézd meg az Amei-t abban találsz egy csomó tippet Kolinyon vadbarom-nál.
2013. aug. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*Amelie
2013. aug. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem leszel jobb, ha visszavágsz. Pont ugyanolyan szánalmas és kicsinyes leszel, mint ő. És ha meg is teszed, a világon semmi nem fog változni, sőt, valódi okot adsz neki a további szivatásokra, és ez az ok már nem kitaláció lesz, és egyáltalán nem leszel ártatlan benne, meg is fogod érdemelni.
2013. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A testvéri szeretetet alkalmazd: "Ugye NEM kérsz csokit?"
2013. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!