Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
kishugomat(5) eléggé elkényeztették. álandóan hazudozik.. mindenen besértődik ütöget rugdal ha ugy tartja kedve és anyukám kérdez tőle valamit, elforditja a fejét és nem válaszol.. ma pl ugral az ágyamon.. szóltam, hogy szálljon le meg egy 10 mp.ig direktbe ugrál majd ráugrik a párnáimra.. mondta szálljon le mert szeretném felrakni.. és folyamatosan azt hajtotta, hogy leszállt az ágyrol..mondtam neki h. a párnárol kéne... majd a kezén fogva lehuztam. sirva kifutott, hogy ráütöttem a lábán a sebére.. mit csinálhatnék? már nagyon unalmas hogy mindig én kapom a lecseszést amikor csinálja a fesztivált..ötletek?:/ 15l

2013. aug. 28. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Zárd ki a szobádból, mond meg a szüleidnek, hogy neveljék a kiscsajt őszintén. Mond meg miket csinál, mond hogy hazudik, ha nem hiszik el akkor mond hogy nem vagy hajlandó vigyázni rá vagy vele lenni. Majd csak elhiszik egyszer... Ha meg te leszel a rossz akkor bírd ki majd felnő.
2013. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de anyukám le se szarja.
2013. aug. 28. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel te 15 vagy és gyakorlatilag még gyerek, így a szüleidnek kellene erről leszoktatni. Ha rosszalkodik büntibe megy. Pl. beküldik a szobájába és megmondják neki hogy büntetésben van mert nem fogadott szót, és ott marad öt percig. Ha kijön szó nélkül vissza kell kísérni, ezt eljátszani amíg ott nem marad. Ha kibírja az öt percet, utána elmagyarázza neki a szülő miért kapott büntit. Ha megint rossz, akkor megint ugyanezt eljátszani. De ha csak kényeztetik és nem nevelik akkor te egyedül nem nagyon tudsz mit kezdeni vele..
2013. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj apáddal....
2013. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kulfoldon el..
2013. aug. 28. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyuddal ülj le beszélgetni, hogy ennek nem lesz jó vége... próbáld meg te nevelni. Tudom, hogy nem a te feladatod, de ha anyud nem érdekli....
2013. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is hasonló cipőben járok :/ Üj le beszélgetni a szüleiddel és mondj el mindent a te szemszögedből :)
2013. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!;)
2013. aug. 30. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!