Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan vegyem rá a 20 éves...

Hogyan vegyem rá a 20 éves öcsémet, hogy egy lábtörés miatt ne hagyja el magát ennyire és legalább öltözzön fel?

Figyelt kérdés
Fekvőgipszben van a lába combig, de emiatt miért kell állandóan meztelenül lennie? Kimankózik fürdőszobába, konyhába, semmi nincs rajta. Merthogy nehéz öltözködnie. De ennyire? Miért kell állandóan a lógó f*kát bámulnom? Anyuékat nem zavarja, mert el kell most neki nézni. Mert olyan rossz neki. Most én vagyok a hibás, hogy ezt meg visszataszítónak tartom?

2013. dec. 15. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát egy alsónadrágot tényleg felvehetne. Vagy legalább magára tekerhetne egy törölközőt, vagy egy hosszú pólóval is megpróbálkozhatna. Mondjuk, ha éppen ennék és odajönne hozzám az öcsém meztelenül a konyhába én is kiakadnék.
2013. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Azt jobb ha tudod, hogy egy férfi szereti sajnáltatni magát és szerintem te ép ezt tapasztalod nála. De tény és való, hogy egy boxert igazán felvehetne vagy egy törölközőt magára tekerhetne akár meddig van begipszelve a lába ez nem nagy dolog az utóbbi!!

Amúgy én már rég megmondtam volna a magamét neki, elsőnek szerintem normálisan, de ha ez sem használ akkor "figyelj csak ide XY nincs kedvem egész nap a te aszalt fütyidet nézni"

2013. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Jön a karácsony.Vegyél neki egy köntöst ajiba.
2013. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Harapófogót neki! :D Garantáltan megtanul legalább egy törölközőt magaköré tekerni!
2013. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Felteszem, az előző válaszolók tapasztalatból tudják, milyen egyszerű dolog öltözködni, amikor a lábadon egy fenékig érő hatalmas, sokkilós gipszet cipelsz.
2013. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

,,Felteszem, az előző válaszolók tapasztalatból tudják, milyen egyszerű dolog öltözködni, amikor a lábadon egy fenékig érő hatalmas, sokkilós gipszet cipelsz."


Az igaz, hogy még nem volt eltörve a lábam, tehát nem tudom, hogy milyen. De a sokkilós gipsz ellenére a kezeit tudja mozgatni, tehát egy köntöst csak feltudna venni.Ahhoz meg se kell mozdítania az alsó végtagjait.

2013. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Fényképezd le minden egyes alkalommal és készíts belőle egy családi fotóalbumot. Adj neki egy jópofa címet, pl Az öcsém szánalmas lábtörése. Én tuti ezt tenném. Ha másból nem ért...
2013. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs köntöse, de ez nagyon jó ötlet, holnap komolyan veszek neki egyet és ha nem lesz hajlandó magára venni tényleg eltöröm a másik lábát is egy jól irányzott rúgással! :D
2013. dec. 15. 18:51
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Vedd lejjebb a fűtést. De előtte kapja meg azt a köntöst :D Ha fázik, fel fog öltözni.
2013. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem semmi, hogy egész nap zavartalanul ádámkosztümben mászkál az öcséd. Nem fél, hogy egy idegen meglátja? Mondjuk egy váratlan vendég vagy rokon? Nem vagyok prűd, ne értsetek félre, de ahogy elképzelem ezt a szitut. Vicces és egyben gyomorforgató lehet, főleg, mikor esztek.
2013. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!