Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy mondjuk meg, hogy együtt...

Hogy mondjuk meg, hogy együtt vagyunk? Mit tegyek majd, hogy a testvéremet ne viselje meg?

Figyelt kérdés

Tudom, a testvér barátja/barátnője tabu,stb.

Mégis együtt vagyok a nővérem volt barátjával, elég régóta.

Eddig nem beszéltem róla otthon, titokban tartottuk, mert nem gondoltam, hogy egy olyan férfi, mint ő, akarna bármi komolyat tőlem.

Azt tudom, hogy a tesómat nagyon megviselte, amikor a pasi kidobta (a testvérem volt a hibás), de nemrég lett egy új barátja és gondoltam talán itt az idő, hogy a párommal felvállaljuk a kapcsolatunkat.

De a családom nem szereti, mert szerintük egy bűnöző (sok pénze van), a nővérem pedig úgy viselkedik, minta sosem lettek volna együtt, nem beszél róla a szakításuk óta.


2014. ápr. 14. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tartsátok továbbra is titokban. Egyrészt így izgalmasabb, másrészt nem kínzod a családodat. Nem szívesen ítélkezem, de elég undorító, amit csinálsz.
2014. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Én nem mondanám meg.

Jó nagy pofon ez a testvérednek...

Remélem csak ketten vagytok lányok, nincs több lánytestvér...mondjuk ha megun téged, még anyádra simán rámehet!

2014. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ne mondd el. Gondolom te sem akarsz fájdalmat okozni a testvérednek.
2014. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
43%
Mar ne haragudj, de jo nagy fereg vagy. Ne mondd el neki, hanem ugorj le egy hidrol, amiert a sajat testvereddel ezt teszed. Ha megtudja, es nem akarja bantani a testveret(lehet h 1 normalis van a csaladban) akkor attol tartok magaban fog kart tenni. Te nem csak oda szarsz ahonnan eszel, de massal is megakarod etetni. Gratulalok
2014. ápr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Megkérdezhetem, hogy jöttetek össze, és hány évesek vagytok (Te, pasi, ővéred)? Mióta nincsenek együtt a nővéreddel? Nem beszólni akarok, sőt, segíteni tanáccsal, csak ezek nélkül az infók nélkül kicsit nehéz...
2014. ápr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Ez undorító... téged még az sem fog el undorral, hogy előtted a testvéreddel kufircolt, most meg veled?? Bele gondolni sem tudok ilyenbe ha az én testvéremről és valamelyik párjáról/exéről lenne szó. Nem hogy még párkapcsolatom is legyen velük..hogy mit csinálj? Szerintem ne mondd el, ha még szeretnél családot magad körül.
2014. ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Na neeee. Te forditott esetben mit ereznel?!

Fogd fel, hogy TABU!

Ha a testvereddel joban szeretnel maradni, surgosen lepj ki ebbol a kapcsolatbol.

Nagyon csunya dolgot csinalsz most.

2014. ápr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is hasonló volt a családban, két fiú testvérem van, az idősebbik volt egy lánnyal, nagyon szerelmes volt de a lány szakított, majd egyik este hallottuk,hogy van valaki az öcsinél egymás mellett van a két szoba így átszűrődtek a zajok, majd reggel derült ki,hogy a bátty (aki még mindig szerelmes a lányba) exbarátnője a lány... jó nagy veszekedés kerekedett, undorító mind a két fél részéről. Egy testvéri kapcsolat szerintem többet kéne jelentsen egy alkalmi kapcsolatnál.
2014. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Gratulálok, az ilyen testvértől mentse mindenki magát...Ne merészeld még jobban megalázni azzal,hogy még az orra alá is dörgölöd. A "barátod"-ról is megvan a véleményem. De majd ha téged is pattint ne csodálkozz
2014. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Pfujj, undorító vagy...
2014. ápr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!