Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek okkal haragszom a...

Szerintetek okkal haragszom a testvéremre? (többi lent)

Figyelt kérdés
Apu 4 hónappal ezelött szívrohamba meghalt, de elötte nagyon csunyán össze veszett a fiú testvéremmel aki 28 éves. Sokszor volt hogy veszekedtek de állandóan a tesom kezdte. És az nap is nagyon összevesztek és én meg végig néztem a halálát mert én voltam egyedül bent a házban, mikor rosszul lett kérleltem tesom hogy segitsen mert apu val van vmi, de nem segitett. Én lefagytam nem tudtam mit csinálni a mentösök már késön jöttek ki. Azota gyülölöm nem értem ennyi évesen miért nem tudott elköltözni minden jobb lenne ha megse született volna!!

2014. júl. 19. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Jogosan haragszol a testvéredre.

Már elnézést,de nagyon gerinctelen lehet a testvéred. Szégyelje magát. Remélem nagy lelkiismeretfulldalással alszik el éjjelente.

2014. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen az eddig csak megkeseritette az életemet. Épp ez az hogy nem látszik rajta hogy büntudata lenne.
2014. júl. 19. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én testvérem lenne,biztos a szemébe mondanám,hogy az ő hibája,és szégyelje magát. Hogy fog így a továbbiakban élni?1#voltam

Édesapád miatt pedig részvétem.

2014. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem jogosan haragszol a testvéredre, k*cs*g gyerek (bár nem gyerek9
2014. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Máglyára! Máglyára! Máglyára!
2014. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Ne haragudj rá, habár minden okod megvan hozzá. Nem lehet könnyű a helyzet neked, és neki sem. Próbálj felülkerekedni az indulataidon és bocsáss meg neki.

Remélem, felébred benne a bűntudat, és megbánja azt, ahogyan viselkedett...

2014. júl. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem hiszem hogy már tudnék testvéremként tekinteni rá. Sosem fogom ezt neki megbocsátani.

2014. júl. 23. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!