Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért sírok mostanában esténké...

Miért sírok mostanában esténként a halott 'bátyám' miatt/után? (többi lent)

Figyelt kérdés

A 'bátyám' azért van idézőjelben,mert sajnos sosem ismertem,meg se tudott születni,mert anyum hasában meghalt.(a köldökzsinor megfolytotta),halva vették ki az anyukám hasából.Mostanában rettentően hiányzik,vagy nem tudom minek lehet nevezni.Szeretném ha ismerném,ha velem lenne,ha lenne egy bátyusom...

Esténként a hiánya előtör bennem és sírok érte.Ez miért lehet?Mit tehetnék ellene?



2014. aug. 12. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyelek meg,de édes vagy!Neked nem a "bátyád" hiányzik,hiszen nem is ismerhetted,szerintem csak szeretnél magadnak tesót,mert egyedül érzed magad.Beszélj a szüleiddel erről és el fog múlni.
2014. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves vagy? történt veled mostanában valami szokatlan? Mikor tudtad meg, hogy előtted édesanyádnak már lett volna egy gyermeke?

Szerintem próbálj beszélni édesanyáddal erről, de akár szakember (pszichológus) segítségét is kérheted. Ezek komoly terhek, ne cipeld egyedül!

2014. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok és pár hónapja tudtam meg,hogy lehetne egy 17 éves bátyám.:')

Anyukámmal annyira nem szeretnék erről beszélni,mert nem tudom őt,hogy érintené a dolog.

Szokatlan dolog nem történt csak ma elgondoltam,hogy eddig már annyi komoly sérülésem lehetne de nincs és belegondoltam,hogy talán ő vigyázhat rám.Tudom,hü.lyeség.:')

2014. aug. 12. 22:05
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
túl sok a szabadidőd, szerez barátokat egy pasit és akor roluk gondolkoznál esténként nem kreálnál magadnak problémákat
2014. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nappal mindig barátokkal vagyok,az esték az enyémek.
2014. aug. 12. 22:46
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

HA pár hónapja tudtad meg, akkor én azt gondolom,normális a reakciód, hogy gondolsz arra, hogy mi lenne ha, és ez dolgozik benned.

15 évesen még elég fiatal vagy, és az anyukád is észre fogja venni, hogy valami baj van. Szerintem nyugodtan mondd el neki. Vagy keress egy felnőttet, akiben megbízol és akivel szívesen beszélnél erről.

2014. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Természetes, hogy hiányzik, próbáld anyukáddal megbeszélni.

Én ismerek olyan, aki háromszor idősebb nálad, és szokott gondolni a meg nem született testvérére, akit az anyja abortáltatott...

Borzalmas lehet a tudat, hogy a testvérem meghalt vagy megölte az anyánk adott esetben.

2014. aug. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez egy gyászfolyamat, és ha alapvetően rendben vagy lelkileg, akkor el fog múlni. Normálesetben a gyász lezárását megkönnyítik a "szertartások", nem voltak ám hülyék régen sem az emberek, ilyen szertartások pl. a temetés, a virrasztás, a gyertyagyújtás, a fekete ruha...

Amikor én tudtam meg, hogy három testvérem is magzati korban meghalt, én is nagyon szomorú voltam, néha még ma is szörnyen kíváncsi vagyok, hogy milyenek lennének ők. Én gyertyát gyújtottam értük, de ha neked ez sok, szerintem az is elég, ha elképzeled őket, és képzeletben elengeded őket.


Szóval nyugi, sírj csak, el fog múlni.

2014. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
60%
Nekem is ugyanez a helyzet...anyum hasában meghalt egyszer az egyik bátyám aztán a másik😥😭😢lett volna két bátyám,de aztán lett egy öcsém akit nagyon szeretek. de miután megtudtam nagyon nehéz volt...együtt tudok érezni veled
2018. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!