Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Irigy vagyok a hugomra....

Irigy vagyok a hugomra. Csunya dolog de ez van. Mit tegyek? Forduljak pszichologushoz?

Figyelt kérdés
Szeretnem az elejen leszogezni hogy imadom a hugomat. Nagyon aranyos, jofej, empatikus ember es nagyon jo baratnok vagyunk. Eskuszom ennyire laza embert nem ismerek. A helyzet az, hogy en eleg hamar terhes lettem es nem akartam elvetetni, de e a terhessegem miatt egy ido utan abba kellett hagynom az egyetemet, dolgozni is nagyon nehezen tudtam elkezdeni, anyagilag se allunk tul jol es elegge befordultam. Meghalnek a csaladomert, de neha elnezve a hugomat megszollal bennem egy 'mi lett volna ha' kezdetu mondat. Neha buntudatom van emiatt, neha iszonyat duhos leszek. A hugomrol annyit kell tudni, hogy o lediplomazott, mindig o volt a szebb, az oksabb, a nepszerubb, sokszor kisebbsegi erzesem volt e miatt de pl ha buliban csaptak neki a szelet es nekem nem siman elkuldte oket a fenebe, hogy nem egyedul jott. Tehat sose ereztett velem semmi olyat, hogy o szebb lenne. Mindig ereztette velem, hogy nagyon szeret. Jelenleg az egyetemi szerelmevel lakik egyutt iszonyat jomodban. Epitkeztek, hatalmas haz, iszonyat draga berendezesek, orias plazma tv, draga kocsi, jacuzzi, minden amit el tudtok kepzelni. Mi ketten kevesebbet keresunk mint o egyedul a parja meg annal is tobbet. Jarnak nyaralni, sielni, muveltek, nyelveket beszelnek. Raadasul mindig ugy neznek ki mintha a egy filmbol leptek volna ki. Hugomnak mindig alomszep rendezett a haja, szepen sminkeli magat, ekszerek, szep ruhak, cipok. Kinezetre legjobban Gabira emlekeztet a szuletett felesegekbol. A parja is sportos, jokepu, uriember. Vannak nekik is gondjaik de teljesen maskepp oldjak meg mint mi pl. Miota befordultam eleg sokat jar at hozzam segiteni. Neha megkerem, hogy segitsen a hazimunkaba vagy a gyerekekkel. Es hiaba veszi fel a kihipozott, 4 xl-es polomat takaritashoz olyan dogos es szep benne. Es siman leul a foltos kanapera velem krumplistesztat ebedelni es a regi tv-n filmet nezni, mintha nem is ott lakna, ahol. Hiaba imadom, es tudom, hogy is szeret neha sovarogva nezem, hogy milyen szep es sajnos ez az erzes volt hogy atment duh-be :( nem vagyok normalis igaz? Sose dorgolte az orrom ala, higy milyen elet van. Ugyanolyan mint gyerekkorunban nem valtoztatt meg a penz es a siker. Megis..:(( el vagyon keseredve, semmi onbizalmam.
2014. okt. 15. 23:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Igen-igen, így már sajnos tényleg nem jó, hogy férjed, két gyerek, szereted. sajnos az elején kellett volna egy gazdag csávó, mint anno anyámnak, egész más körülmények közt növök fel és teljesen másfajta életem van :(


Az én apám ráadásul még egy büdös köcsög is volt, elhagyott 3 évesen, anyámmal meg rohadtunk a panelba, anyám testvére elszállt, leszart minket, mert h ő az úrihölgy.

2014. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szóval inkább ezek lesznek a tanácsaim:


A konditermes marad, abban leírtam mindent, hosszú évekig edzettem, csak aztán pénzhiány miatt abba kényszerültem hagyni... De ezzel megoldod az önbizalmad, jó alakod lesz.


2. a férjeddel és a két gyerekkel éljetek boldogan és lottózz!

2014. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
90%

Szerintem ne a tesódhoz mérd az életedet. Neki nincs gyereke, ő nem tudhatja, hogy ez mekkora öröm. Írd le minden nap, hogy milyen jó dolog történt veled/veletek aznap. A hét/hónap/év végén nagyon jó érzés visszaolvasni olyan dolgokat, amiket könnyen elfelejtesz egy nap múlva...

Mozgás szempontjából szerintem teljesen felesleges edzőteremre költened. Ha a férjed eljár veled kocogni, használd ki. Rengeteg alkalmazás van, amin vezetni tudod az eredményedet. Ne csüggedj, ha elsőre nem sikerül a maraton. Amíg a gyerekek alszanak/bölcsiben/oviban/iskolában vannak, te pedig odaülnél a tévé elé feltett lábbal, addig kereshetsz valami egyszerű tornát vagy jógát, pilatest is. Nem kell több, mint hogy tíz percet erre szánj.

Tudom, hogy a biokaja drága, de nem hiszem, hogy a csirkemell zöldségkörettel sokkal drágább lenne, mint a krumplis tészta. A nassolnivalókat meg szerintem ki lehet iktatni, csak elhatározás kell hozzá. Nem chipset eszel a gyerkőcökkel, hanem gyümölcsöt. Nem drágább, hidd el. Rengeteg spórolós recept van az interneten, főzz például heti egyszer főzeléket. Neked is jó, és a gyerekeknek is.

Egyszer menj el fodrászhoz, annyi pénzt szánj rá. Levágja, rendbe teszi, megéri. Ha nincs sok pénzed ruhákra, el tudsz menni turkálókba. Tök jó, ha olyan ruhákat hordasz, amiket nem láthatsz másokon. Esetleg megkérdheted a húgodat is, kísérjen el és segítsen választani.

A műveltség meg szerintem nem pénz kérdése. Persze, pl. a színház az, de könyvtárba mindenki el tud menni. Az olvasás is műveltséget ad.

Remélem megjön majd az önbizalmad. Sok sikert hozzá! :)

2014. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azért ebben benne van az is, hogy akinek gyereke van, MUSZÁJ, hogy azt mondja, hogy örül neki. Hisz mégis mit tud csinálni, ha a gyerekvállalás mégsem akkora öröm, mint elképzelte, visszatömködi?
2014. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Bár régi kérdés, de vicces olvasni, hogy a kérdező és a válaszadók milyen féltékenyek és rosszindulatúak :D
2018. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!