Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért van az hogy a saját...

Miért van az hogy a saját öcsém sokkal jobb arc nálam?

Figyelt kérdés
Őt mindenki szereti az osztályában, a legjobb barátai a legerősebb, legnagyobb szájú gyerekek. Ő és a köre vannak mindig középpontban. Bárkinek bármikor beszólnak, aki nem jófej. Elég sokan vannak, ők a leghangosabbak, élvezik az életet. Persze engem mindig kizárt az osztály, és a nagymenő öcsém típusúak meg mindig basztattak. Sose volt max. 1-2 barátom, és mindig szarul éreztem/érzem magam. Pedig mégiscsak ő az öcsém, a báttynak jobb fejnek kéne lennie :(

2015. máj. 7. 22:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Annak holt tuti, hogy nem az eszed az oka. Vagy max irigyek, pont ezért.
2015. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az az oka hogy nem születtem jófejnek, különcnek születtem. Ennyi. Hogy basztasson mindenki, és utáljak mindenkit.
2015. máj. 7. 23:06
 13/15 A kérdező kommentje:
Ebben a gimnáziumban meg már mindenki okosabb nálam. A fiúk jobban néznek ki nálam, jobb fejek. Az ő humoruk mindig működik, nekem csak akkor van ha azzal az 1-2 jófejjel vagyok az egész iskolában, a szünetben, akik más osztályból vannak.
2015. máj. 7. 23:09
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért basztatnak, mert hagyod magad. Én is mindig különc voltam, kibirhato. Nem másikhoz kellene hasonlítani magad, hanem magadat elfogadni.
2015. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ez abból jön hogy ő már úgy született, hogy te voltál neki azaz eleve hozzá szokott a "férfi" társasághoz nincsenek gátlásai, szorongási, önfeledt


te meg szerintem az első gyerek lehetsz és apa nemigen foglalkozhatott veled, inkább anya, így nemigen oldódsz fel hímneműek között

2015. máj. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!